Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jobb egy középkorú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb egy középkorú férfival a szex,mint egy fiatalabbal?

Figyelt kérdés
Huszon éves csaj + 40 - 50 közötti férfi között szeretői viszony ,pro és kontra? Vélemények?
2021. aug. 3. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

eddig azt mondták, hogy sokkal figyelmesebb, odafigyelőbb vagyok, s tapasztalattal rendelkezem -ezért tartottak jobbnak


F 44

2021. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

23 évesen volt közel egy évig egy negyvenes szexpartnerem.

Akkor teljesen más volt, mint a korombeli srácok. Figyelmes volt, türelmes, és eszméletlenül érzéki.

Negatívumot nem tudok rá mondani.

De ez sem általános. Az idősebb férfiak között is ugyanúgy lehet kanos kis gyökér, ahogy a srácok között érett szexvarázsló.

2021. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Ez a kérdés felvetés eléggé sztereotipiákra épül.

Ez így nem igaz. Férfija válogatja.

Nekem plusszos a párom, nem szerető vagyok. Nekem ő a legjobb. De ez nem vonja maga után, hogy minden plusszos jobb mint egy fiatal.

25/N

2021. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Csak megjegyzem Kérdező, két kérdést tettél fel, melyek teljesen másról szólnak.

Elmondom érthetően. Nincs olyan, hogy idősebb vagy fiatalabb a jobb valamiben.

Mint ahogyan nincs köze kivülállónak ahhoz, hogy egy 20-on éves együtt van +40-50-el.

(#3)

2021. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Kábé negyven éves koromra kezdtem annyira lehiggadni szex terén, hogy már a másik kielégülésével is foglalkoztam, nem csak az enyémmel, és talán épp az idősödés élettani folyamatainak köszönhetően jóval tovább bírtam már, hogy el ne élvezzek, aminek a partnereim is nagyon örültek. Nem tudom hogy ennek köszönhető-e, de sokkal több csajom is volt ebben az időszakban, mint huszonéves koromban. Gyanítom, hogy hasonló dolgok játszódhatnak le más férfiaknál is, így nem lehet alaptalan ez a nézet...
2021. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

A huszonévesek szerint nem, mert inkább velük dugjon, a 40-esek szerint meg igen, mert velük is dugjon.

Pro és kontra egyben: nem az életkortól függ elsősorban, hanem hogy mennyire tud figyelni a lányra.

2021. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Ötössel egyetértek. Ma sokkal jobb szerető vagyok mint huszonéves, pláne tinédzser koromban.
2021. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Én nem voltam szeretői státuszban és nem is vagyok, mert egyikőnknek sincsen hova tartozása csak egymáshoz.


Valahol mindig az idősebb és érettebb Férfiak jöttek be számomra. Talán pont ezért történt pont az, hogy 20-onévesen egy 40 feletti illetővel jöttem össze.


Mindenki azt gondol erről, amit akar. Amíg viszont a mi örömünk és boldogságunk lehetett más nem számít.


Na szóval nekem pont az kellett, hogy legyen jövő képe. Olyan ember legyen, aki megbecsül és odaadó, nem csak az életben, hanem az ágyban is a kölcsönös élvezeteken alapuló örömszerzés legyen a forrás. Egymásnak, egymásért. Akire felnézhetek, tenni és teremteni akar, aki az önmagának és másoknak tett ígéreteit betartja. Aki mellett fejlődhetek … na ezt adta meg nekem sokkal türelmesebben és értékekkel az ágyban is.


Figyelmes és részletgazdag sexuális együttléteket adott és a saját élvezete helyett az enyémet helyezte előtérbe.


A minőségi szeretkezést adta meg, amire a 20-osok még megjátszva sem képesek. Tisztelet a kivételnek, mert ahogy a fiatalok közt van értelmes Férfi/Úriember, úgy van az idősebb korosztályban is éretlen, normálatlan “egyed”.

2021. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

#8 szépen megfogalmaztad!👌👍😍

(#3-4)

2021. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

#9


Ment számodra is a like , mert Te is elmondtad nagyon érthetően és szépen és teljesen jogos !! Ott a pont ! 🙂🤗🥰


(#8)

2021. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!