Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki alfahímmel akar szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki alfahímmel akar szexelni annak le kell mondania a szeretetről és törődésről?

Figyelt kérdés
Az alfák csak használják az embert mert megtehetik, nem?

2021. aug. 2. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Részben
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez az egész alfázás a valóság kisarkítása. Nem minden jóképű férfi szemétláda és nem minden csúnya férfi szentlélek.
2021. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem fekete fehér. Attól, hogy valaki magabiztos, jól néz ki, jó az ágyban, még nem feltétlenül egy szemét, aki csak kihasznál. Én is olyannal vagyok együtt már évek óta, akinek előttem rengeteg partnere volt. És attól, hogy valaki bátortalan, félénk, még nem fogom piedesztálra emelni.
2021. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2


Pedig az itteni incelek azt várják hogy piedesztálra legyenek emelve..idézek egy másik kérdésből.


"Szóval az itteni incelek ellen a legjobb megoldás az lenne, ha találnátok párt nekik"


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező szerintem te kevered az alfaságot a bunkósággal.


Sok alfahímet ismerek, akik otthon papucsok.

2021. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most arra mit lehet mondani, aki MINDENT akar egyszerre? Persze legyen a másik mindenben tökéletes, aki ha akarna akkor dughatna a világ összes nőjével, de nem akar mert ő csak téged szeret. Ez komolyan ugyanaz az álmodozás, amikor egy férfi pedig a nagycsöcsű szupermodellről álmodozik.
2021. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy le kell mondani. Még nem találkoztam olyannal, aki intelligens, gazdag, sikeres, domináns, jó az ágyban és emellett hűséges, gondoskodó és képes elköteleződni. Pont ebben a dilemmában vagyok egyébként, összejöttem egy rendes sráccal, de szexuálisan nem vonzódok hozzá. Sokszor eszembe jut az exem, aki egy farok volt, de olyan tüzes volt a kapcsolat, szenvedélyes a szex, mint előtte senkivel..

Sajnos ahogy látom, választani kell. Mindkettőt szinte senki se tudja megadni

N

2021. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Incel vagy. El kéne már ezt az alfahím chad stb dumát felejteni.
2021. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!