Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mégis mi a jó fenét tegyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a jó fenét tegyek, ha nem hiszi el, h nem zavar?

Figyelt kérdés
Szakituttunk barátnőmmel, két hétig voltunk külön, én ez idő alatt rájöttem, hogy nagyon szeretem és vele akarom leélni az életem. Ő azt a két hetet azzal töltötte, h lefeküdt buliban egy pasival... Azt mondta rájött, h szeret, de fél, h ez a "félrelépése" gátat szab a kapcsolatnak, és nem akar veszekedni majd. Így inkább hagyjuk. Engem pont nem érdekel, 5 évet nem ezerét fogok eldobni, épp azt gondoltuk külön vagyunk...ahh.. A többség gondolom donbná, de aki megért mit tegyek?
2021. aug. 2. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a gond itt, hogy Te visszafogadnád hanem mint ha Ő nem akarná és ez a “szeret de..” duma csak a kifogás lenne..
2021. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nezd, nem akarja a csaj már ezt.

bármilyen sz1r le kell nyelned.

Ha szeretné veled újra, őt sem "zavarná" hogy félrelépett, és lehet ő futna utánad, ohgy sorry hülye voltam, de téged akarlak...

de ez a mondata hogy "inkább hagyjuk" arra utal, hogy már nem akarja a pitét újramelegíteni veled, 5 év ide vagy oda.


szerintem adj neki teret, időt, szállj le róla, ne írogass neki ne hívogasd.

Az idő mindig megoldja.


lehet újabb 2 hét mulva összefuttok tök "véletlenül" valahol, és akár folytatódhat is.


Egy valamivel lehet egy nőt a megcsaláson kívül elüldözni: a görcsösséggel.

2021. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem akarja és ezt vedd tudomásul, még ha nehéz is.
2021. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a második hozzászólóval, nekem is ez jön le az alapján, amit írtál:/

N

2021. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyet értek az előttem szólókkal. Ez elég egyértelmű, ő ezt már nem akarja. Nem ilyenkor kell a dolgokra rájönni, kapcsolat alatt kellett volna. Próbált határozottan, de nem bántó módon elutasítani, hogy vedd a lapot, hogy neki már nem kell ami volt, inkább mással szexel már.
2021. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Neked se kell papír, elég ha ezt elmeséled az embereknek és látni fogják hogy nem vagy épp eszű.
2021. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Ő azt a két hetet azzal töltötte, h lefeküdt buliban egy pasival.." Már a megfogalmazásod is arra utal (két hetet azzal töltötte), hogy igenis nagyon zavar a félrelépése. Érthetö, hogy nem hisz neked.
2021. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legjobb ha nem csinálsz semmit. Azt mond amit akar, a fejébe nem láthatsz bele, viszont ha nem csinálsz semmit látni fogod hogy mi történik. Hiába akarsz vele együtt lenni ha ezt ő már nem akarja. Ha meg akarja, jelentkezni fog. Lépj hátra maximálisan, hagyd békén, adj neki időt, és ne csinálj semmit. Ez mindig működik.
2022. ápr. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!