Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ad egy kis plusz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ad egy kis plusz élvezetet megcsalásnál a tudat hogy lebukhattok?Meg élvezetesebb , nagyobb orgazmusotok van úgy, hogy a párotok nem szexel ti meg igen? És élvezetesebb úgy a szex hogy átveritek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 04:02
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Régen csináltam ilyet, akkor felizgatott, hogy átlépem a határokat. Utáltam azt a páromat, jól esett hátbaszúrni. Ma már nem tenném.
2021. aug. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgalmas a dolog.. 😇 L
2021. aug. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy régi ismerősét vontuk be hármas játékokra, amiben előfordultak helyzetek amikor a párom részben vagy egyáltalán nem volt jelen. Én átverni nem verem át, mert közös játék, a környezetünk, ismerőseink viszont kettőnkből se nézik ki a legtöbb dolgot amire izgulunk, nem hogy azt hogy a srácé is volnék. Szóval az a rész izgató folyamatosan, a szexmentes szitukban is, hogy senki sem sejti.

Ez szex közben is eszembe szokott jutni és ad egy plusz izgalmat, vagy az ha olyan a szitu ahol mondjuk hallhatják a hangom, amit épp ő okoz, de nem látnak minket.

Bár olyan helyen való nyaraláskor ahol 0% volt ismerősbe botlani volt olyan is, hogy a srácé "voltam" nyilvánosan, de nem szúrtunk szemet senkinek, mert ezt senki se tudta, hogy amúgy nem ő a párom.

Ez a hűséges barátnő/mocskos kis ribi kettősség ad nagyobb orgazmust. :)

2021. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem 2 csajomat is megdugták vermesebb pasik előttem, hihetetlen izgató volt.
2021. aug. 2. 09:51
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Mi izgatott benne pasi szemmel? Te is partner voltál benne vagy elvették tőled a lányt?
2021. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elvették tőlem.A gúnyos mosolyuk , mármint a barátnőimnek az arcán izgatott fel.A mai napig nem tudom miért.De szeretném ujra átélni csak nehéz talalni rá nőt aki benne van
2021. aug. 2. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez inkább azt jelentette, hogy szubmisszív vagy, az exeid meg visszaéltek ezzel.
2021. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom.Inkább korai magömléses.Nem tudok nőt kielégíteni
2021. aug. 2. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!