Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Élvezetes egy nagyobb farokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezetes egy nagyobb farokkal játszani?

Figyelt kérdés
Bi vagyok és látom hogy sok srácnak nagyobb van jóval mint nekem és szeretnek "agresszívek" lenni. Ez gondolati szinten izgató de valójában is?
2020. ápr. 26. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljes mértékben attól függ, hogy kinek mi jön be.
2020. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csípem ha az aktív fél használja a szám. Izgató tud lenni.
2020. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nonamenickname ***** válasza:
96%

Attól függ, hogy kinek mekkora a megfelelő méret, és hogy szereti- e a vadabb szexet.


De a napokban egy csomó farokméretre irányuló kérdést tettek fel. Ha nagy farkú partnert akarsz, akkor szemezgess ott a válaszok közül. Elég unalmas már hogy naponta ugyanaz a kérdés jelenik meg.

2020. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem az 2 oldalnyi kérdést a meleg részen de nem találok ilyet. Linkelnéd kérlek? Csak mert szeretem ha a kritika mellé van egy bizonyíték is. 3 nappal ezelőtti a 2. oldal utolsó kérdése.
2020. ápr. 26. 13:34
 5/8 Croissant0101 ***** válasza:
100%
Kinek mi tetszik. A nagy méret is lehet élvezetes, abban az esetben ha a partnerek odafigyelnek egymásra közben.
2020. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy naggyal szeretnék játszani;)
2020. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Minél nagyobb annál jobb

2020. ápr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy ez egy szubjektív kérdés.

Személy szerint nekem is a nagyobb farok jön be vizuálisan. Egyszerűen szexibb, izgatóbb. Cirógatni, nyalogatni fantasztikus. Anális szexnél, vagy mélytorkozásnál viszont a nekem túl vastag szerszámmal volt már, hogy meggyült a bajom. A hosszú, vékony az nem probléma akkor sem. :)


Alapvetően soha nem a méret alapján mondtam igent vagy nemet egy partneremnek sem. A nagy méret csupán egy extra ajándék a csomagban. :)

2020. ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!