Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a vélemenyetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a vélemenyetek a crossdresser srácokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Crossdresser srác vagyok. Szóval szeretek csajszi ruhákba bújni.

Mi a vélemenyetek errőla fétisről? Elfogadnátok? Nyugodtan leírhatja mindenki a vélemenyét. Az is, aki szerint szánalmas. De az is, aki elfogadó.

Most nézegetek új rucikat is, szóval, aki fogékony, vele egy "csajos" csevelyben is benne lennék a ruhákról.


Puszika


2021. aug. 1. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadom igen, szerintem nem szánalmas


Ha ezt szereted és így érzed jól magad akkor csináld, úgyse bántasz ezzel senkit

2021. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) Kedves vagy.
2021. aug. 1. 17:59
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem fogadnám el ha ilyen lenne a párom.
2021. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Semmi gond:) Kultúrált negatív vélemenyt is értékelem:)
2021. aug. 1. 18:02
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Szívesen csevegnék veled, írj!😊
2021. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oksika. Ment a zöld:)
2021. aug. 1. 18:06
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha egy haverom lenne ilyen, akkor én elfogadnám, felőlem abban van, amiben jól érzi magát. De annak azért nem örülnék, ha a párom vetné ezt fel. Lehet azért se tudom elképzelni, mert ő elég férfias, és nem tudom így elképzelni.
2021. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ment a zöld. Igazándiból barátilag is érdekel az elfogadás:) Jó h nem a hibát keresitek. Attól még lehet valaki értékes, h szereti a lány ruhákat:) szal kedvesek vagytok:))
2021. aug. 1. 18:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Arra azert felkeszulhetsz, hogy ha ezzel inditasz, akkor kapcsolatra 10-bol 9 lanynak nem kellenek, aki belemenne annal is valoszinuleg kibukna, hogy inkabb egy ferfias ferfi kene nekik. Ha meg elhallgatod es jelentos resze ez az eletednek, akkor az sem jo.


Olyan lanyoknal lehetnel az oke kategoriaban szerintem, akik szeretik a noiesseget is.

2021. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kellenel* autocorrect
2021. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!