Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek valami okból rendszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek valami okból rendszeresen olyan partnere van, akitől undorodik, az hogy bírja?

Figyelt kérdés
Engem a hányinger kerülget.

2021. aug. 1. 12:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyenek meg is érdemlik 🤷‍♂️
2021. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De miértmiértmiért? Pénzes a pasi/nő, vagy mi az oka, hogy vele vagy, ha taszít???
2021. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Én megkeresem benne azt a részt,ami tetszik, és arra koncentrálok. Ha nincs ilyen, akkor fantáziálok valamire, amivel fenntartom az erekciót. Ha kielégítettem, de én messze vagyok az orgazmustól, akkor kézzel fejezem be.
2021. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Le se feküdnék olyan valakivel, aki bármi úton módon nem az esetem. Akkor inkább a recska. F
2021. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező : és te hogy bírod ???
2021. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező ha megírnád az okát, lehet értelmes választ is kapnál :)
2021. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tobbnyire csukott sze, masra gindolnak csak a "pure" testisegre koncentralnak. Arra hogy osszesimul egy testtel beletesz/magaba engedi es nem arra koncentral ki az, csak magara a cselekvesre
2021. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!