Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan haverod akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan haverod akivel kipróbáltátok rendszeresen egymás nőit?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Én 2 haverom csaját dugtam csak meg.

Az egyiket egyszerre ketten dugtuk.

A másikat meg a csajjal összevesztek, s a csaj maga alatt volt, áthívtam beszélgetni, pálinkáztunk, s hát meglett...

2021. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én olyanra gondoltam, mikor egy jó haveroddal megbeszélitek egymás nőit és közös egyetértéssel ki is próbáljátok egymás nőit.
2021. júl. 25. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát, nekem a haverom oda adná az összes nőjét örömmel, hogy dugjam meg őket, mert poligám. De én monogám vagyok, és nekem erre nincs igényem. Hátulütője, hogy neki az is alap lenne, hogy megdugja az én barátnőimet.
2021. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazy Lover ***** válasza:
77%
Volt persze de olyan is volt hogy megdugtam tesóm nőjét
2021. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem volt még ilyen.
2021. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyaraláskor volt,közös szobában aludtunk,megbeszéltük,hogy szexelünk így is,nem baj,ha lát a másik páros.Majd közös szex lett belőle,párcserés,sőt azonos nemmel is csináltuk,szóval mindenki mindenkivel.
2021. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
#megcsalás
2021. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!