Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom ezt a kínzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom ezt a kínzó vágyat megszüntetni?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan vonz (KIZÁRÓLAG SZEXUÁLISAN) a párom legjobb barátnője. Gyakran jön hozzánk, de a vékony derekát, a feszes popsiját és cicijeit látva instant merevedésem van, ahogy meglátom. Sőt, az exével jóban vagyok, úgyhogy arról is hallottam sztorikat, mire képes az ágyban, ami még vonzóbbá teszi. Viszont elég kellemetlen szituáció ez nekem, hogy ennyire izgulok rá (a személyisége egyáltalán nem vonz, mindössze fizikai vonzalomról van szó).
2021. aug. 1. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Jó eséllyel sehogy.
2021. aug. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van rá módszer, privátban leírtam! :-)

49F

2021. aug. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megdugod vagy elkerülöd.
2021. aug. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire vonz szexualisan egy személy akkor én ki szoktam lépni a kapcsolatból mert a párommal meg magammal is kicseszek, bár én nő vagyok.

Akinek nem megy a monogám kapcsolat annak felesleges erőltetni.

2021. aug. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ember azért emelkedett ki az állatok közül hogy tudjon gondolkozni és az ösztöneit tartsa kordában.

Válaszolj magadnak hogy te hová tartozol.

2021. aug. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válaszolók mintha tényként kezelnék, hogy a párod barátnője szintén vonzódik hozzád, benne lenne egy szexuális kapcsolatban.

Ezt egy szóval sem említed, szóval nézegesd a barátnőt, és vedd úgy, mintha a Playboyban a centerfold lányt néznéd. Ha merevedésed támad tőle, sok módja van, hogy megkönnyebbülj, pl. tedd boldoggá a párodat.

Egyébként találkozhatsz még ingerlően formás nővel máskor is, azok is válságba sodornak majd?

2021. aug. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!