Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti is izgultok orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is izgultok orális szex előtt, hogy mit szól a partneretek az ízekhez, illatokhoz?

Figyelt kérdés

Mindig agyalok ezen és okoz némi gátlást, hogy amikor egy lány odateszi a fejét akkor mit érez, mit lát, milyen ízek és illatok szabadulnak fel, mit gondolhat erről a lány, zavarja-e.

Lányok ti is hasonlóan paráztok, hogy vajon mit érez lát és ízlel ott lent a pasi?


2021. júl. 31. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én nem, mert orált pl nem engedek bulizás után, csak akkor ha tisztálkodtam előtte. Akkor viszont rossz szag/íz nem lehet ott.
2021. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha egészsegesen él taplalkozik vagy édes gyumolcseveket fogyaszt stb, akkor azt érezni h kellemes "ami jön"

Van amikor keserű es rossz de nem akarom megsérteni...


A higiénia meg alapveto, normál esetben a tisztaság nem okoz szagokat ízeket, az nálam alap, a párom soha nem szagos meg ízes, es kemikáliát se érzek hanem teljesen egeszséges normális.

2021. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Plusz a legtobb pasi tudja (az exem is), hogy niket eszik iszik es miket kerül, hogy "finom"legyen
2021. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én elégedett vagyok a nemi szervem megjelenésével, és ha lefürdök, akkor nem lehetek büdös. Márpedig csak úgy szexelek, ha tiszta vagyok. Szóval nincs miről félnem.
2021. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy én igénytelen és büdös vagyok odalent és ezért izgulok?
2021. júl. 31. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteld meg a partneredet azzal, hogy tiszta a szalámi, ennél többet kár aggódni.
2021. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem izgulok, mert tudom hogy higiénikus vagyok és ápolt
2021. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!