Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ruha felsőn áttetsző mellbimbó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruha felsőn áttetsző mellbimbó mennyire jön be nektek?Esetleg zavarba ejtő randin vagy barátnőtöknél?

Figyelt kérdés

Általában nem hordok melltartót,főleg nem jóidőben,pláne nem nyáron:)Szerintem nagyon szép és formás cicim van,mindenféle túlzás nélkül,nem lógnak,feszesek és úgy gondolom többek közt erre a testrészemre is büszke lehetek:)Így nem is szeretem takargatni kint az utcán sem,függetlenül attól hogy biztos megoszlanak a vélemények erről de érdekelne hogy a pasiknak ez mennyire tetszik vagy inkább zavaró?

Akár ismerkedés,randinál,vagy akár a saját barátnőtöknél?


2021. júl. 31. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Én kimondottan IMÁDOM.

Engem az zavar ha egy csaj csöcspáncélt hord, ha amúgy szép. akkor minek páncélozza be?

Ha meg átsejlik-átlátszik az kifejezetten izgalmas.

2021. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. pont letojom kinek mennyire zavarbaejtő vagy tetszik, nem tetszik 🤷‍♀️

Ritkán hordok, mert főleg ebben a melegben el sem bírnám viselni.

Nekem így kényelmes. Addig amíg szépen áll cicifix nélkül is, addig nem is fogom hordani.

Egyébként nekem kifejezetten bejön ha látom, hogy odapillantanak a pasik a ruhámom át is észlelhető mellbimbómra :) de amúgy csajok is szoktak odanézni. 😅

2021. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Kinn a való életben hol vannak ezek a csajok?

Évek óta nem randiztam ilyennel :(

2021. júl. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
A nagy meleg miatt gondolom egyre több nőt látok melltartó nélkül a legnagyobb örömömre !Persze nem bámulok rá ,diszkréten megnézem és sokkal jobban tetszik mint acélpántos pusa upp melltartóban lenne !
2021. júl. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy randin zavaró lehet, mert elvonja a figyelmet, és önkéntelenül odabámulgat az ember, elhintve azt az érzést a lányban, hogy egy disznóval randizik, aki csak a bugyijába akar bejutni.

Végezetül annyit, le a melltartóval!

2021. júl. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavar. Egyem a cicijeidet
2021. júl. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Istvan485 ***** válasza:
18%
Ismerkednek szexy lanyokal privatban is!!!!😘😘😘😘😘
2021. júl. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Zavarba nem ejt, de nagyon fogom nézni, igen. De pont azért nézem annyira, mert még mindig ritka az ilyen lány. Le kéne tenni mindenkinek a melltartókat, és akkor megsozkottá vállna az a két ártatlan bimbo.
2021. júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hordok, tetszeni szokott a pasiknak.
2021. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%
Számomra ez igénytelenségről árulkodik.
2021. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!