Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubok, ti szoktatok fájdalomc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubok, ti szoktatok fájdalomcsillapítót használni egy-egy büntetés előtt vagy után?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, és előtte szoktam bevenni
Nő vagyok, és utána szoktam bevenni
Nő vagyok, és előtte is és utána is veszek be
Nő vagyok, csak akkor veszek be utána, ha nagyon fáj
Nő vagyok, és büntetések során soha nem használok fájdalomcsillapítót
Férfi vagyok, és előtte szoktam bevenni
Férfi vagyok, és utána szoktam bevenni
Férfi vagyok, és előtte is és utána is veszek be
Férfi vagyok, csak akkor veszek be utána, ha nagyon fáj
Férfi vagyok, és büntetések során soha nem használok fájdalomcsillapítót
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a lényeg hogy fáj.

Jó hogy nem érzéstelentítőt írtál, vagy hogy altatásban ...

2021. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
engem még sose büntettek meg annyira, h fájdalom csillapító kelljen, nem is hagynám magam. inkább a mazo/szadista pároknál jellemzőbbek az ennyire brutális büntetések ahova kellhet esetleg ilyesmi utána, nem a szub/dom kapcsolatokban. ott a dominancián és nem a fájdalmon van alapvetően a hangsúly.
2021. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak akkor kezelhető el ha dom túlzásba esik.

Eleve azért csinálják hogy fajon, minek vennének be fájdalomcsillapítót.

2021. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
igen, jól írták az előttem válaszolók. Az a lényege, hogy fájjon, miért venne be bárki is fájdalomcsillapítót?
2021. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
3. 4. Mert csak szubok és nem mazochisták. Például ezért.
2021. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
5-ös csak akkor sok értelme nincs a dolognak, mindegy, hogy Sub vagy M az illető. Mind a kettőnél a cél az, hogy megalázva érezze magát és/vagy valamennyi fájdalmat. Az már külön kérdés, hogy kinek mekkora a fájdalom küszöbe és hogy mennyire viszik túlzásba.
2021. júl. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5. A dom csak akkor okoz fájdalmat ha szub előtt azt mondta hogy mazo és szereti. Ha azt mondja hogy nem mazo akkor vagy semmi vagy max tenyeres pofon fér bele popsira cicire arcra. Az is inkább csattanós mint fájdalmat okozó fajta. Ehhez felesleges a fájdalomcsilapittó. A bdsmben pont az a jó hogy mindenki úgy csinálja ahogy neki meg a párjának tetszik.
2021. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a hülyeséget. A bdsm-be csak olyan büntetés tartozik bele, amit a szub (mazo) élvez. Ha élvezi, hülye lesz fájdalomcsillapítót bevenni. Tudnád milyen rossz egy mazochistának, ha azt akarja, hogy fájjon, de nem fáj, vagy nem eléggé?

Ami olyan rossz, hogy fájdalomcsillapítót kell hozzá bevenni, az nem bdsm, hanem bántalmazás, bűncselekmény.

2021. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"Azt az izgalmat, amelyet kedvelsz, gyönyörnek nevezed. Azt az izgalmat, amelyet nem kedvelsz, fájdalomnak nevezed. Olykor megtörténik, hogy megkedvelsz egy bizonyos izgalmat, és gyönyörré válik, vagy nem kedvelsz többé egy másik izgalmat, és fájdalom lesz belőle."
2021. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 De La Cruse ***** válasza:
100%
Érdekes felvetés.
2021. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!