Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Formás testű csaj és vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Formás testű csaj és vékony srác. Lehet köztük vonzódás?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nincs jó alkatom, nem is volt eddig sok sikerem. Első lány az életemben akinek bejöttem és szemezett velem az egy brutálisan szép lány. Nem hittem a szememnek a haverjaim mondták hogy bejövök neki tuti. Fürdőruhában ismertük meg egymást szóval látta milyen vagyok és mégis tetszem neki. Elsőször azt gondoltam hülyít mert látja rajtam hogy szerencsétlen vagyok. Ez meg a másik hogy nem vagyok valami tökös eléggé önbizalomhiányos vagyok. De ennek a lánynak tényleg tetszem. Nem akarom elhinni. Ahogy napozott a formás fenékvel.... Csodás teste van.

Elhivtam talákozni és benne volt. Hétvégén találkozunk.

De ez komolyan létezhet?

Sokkal jobb fiút is kaphatna nálam. Semmi különös nincs bennem. Azóta nem térek magamhoz hogy ilyen van!?


2021. júl. 29. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne légy már ilyen kishitű meg gyökér.
2021. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen van, szeretem a vékony fiúkat.
2021. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs haver de ezen nem összef.sni kellene magad hanem piszkosul örülni és rákapcsolni ezerrel a randin! Szóval rázd helyre a tökeidet és hajrá, ne lamentálj, mert elmegy a busz és ki tudja mikor jön hasonló másik.
2021. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen. 14 évesen egy alacsony kisgyerek voltam de valahogy összejöttem egy nálam magasabb, már kifejezetten nőies lánnyal. Persze kis tiniszerelem volt de akkor sem értem hogy jöhettem be egy olyan lánynak.

20F

2021. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2021. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!