Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ujjazott már meg titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujjazott már meg titeket számotokra ismeretlen ember?

Figyelt kérdés
Hogyan került rá sor? Hol? Ki kezdeményezett és mi volt az első reakciója a másik félnek?

2021. júl. 29. 01:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Ez most komoly?

Atttyavilág.

2021. júl. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván nem! Amit leírtál Btk. kategória.
2021. júl. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
84%

Gondolom azt kérdezed, voltunk-e oly részegek, hogy mindegy kivel,

de annyira azért nem, hogy filmszakadás lett volna, szóval joó jenne, ha a sztorit el tudnánk mondani...

2021. júl. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Ezt a sok hülyeséget :-)

Igen nekem volt két bi bnőm, akik azért jártak fel hozzám, mert nálam tajtrészegre ihatták magukat, kb havonta egyszer. Mert tudták, hogy ott ébrednek fel, ahol összerogytak :-), hogy nem lesz még öt haverom akik odajöttek, stb stb és hogy szanaszéjjel élvezhetnek mindent és én is őket.

Na ilyenkor volt ujjazás észnélkül, öszzevissza bepisilés és más is. Örök élmény marad bennem. Mondjuk jo régen volt, 8 éve már, 2 évig tartott.

2021. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
igen ujjaztak mar meg buliba + fesztivalon
2021. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként egy ujjazás csak úgy hipphopp bármikor izgi tud lenni, csak úgy. Kocsiba menet közben (automata váltó előnyben) :-), vagy buszon egymás mellett ülve :-)
2021. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Erotika show/erotika kiállításon lévő csajok közt volt olyan nem? aki kivolt terítve és minden arra járó jött ment nézelődő belenyúlhatott 🤷‍♀️
2021. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen, buliban, többesben, ilyesmi
2021. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Koncerten a mögöttem álló és egyre szorosabban mögöttem álló pasi kezdett simogatni. Tetszett, úgyhogy hagytam, aztán ott ujjazott egy darabig, aztán elvonultunk szexelni egy sátorba. Később mutatkoztunk be egymásnak.
2021. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!