Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek ha tetszik a főnököm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha tetszik a főnököm?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön a főnököm, kb 4 hónapja szemeltem ki magamnak. Szexi ruhákban járok, próbálom magamra hívni a figyelmet de nem nagyon sikerül. Mindig csak a munkával kapcsolatban kérdez, viszont gyakran rámpillant, és legalább 1x egy nap végigmér.

Mit tudok lépni, vagy van bármi esélyem? Azt tudom, hogy szingli.

21L


2021. júl. 26. 12:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%

9# A meetoo-s K+ a-ját az ilyennek... Amúgy a legtöbb esetben ez történik. Vagy összejön a kémia aztán féltékenységből jelenti a férfit. És persze ilyenkor a nőnek hisznek, mert ők a "gyengébbek"

fúj...

2021. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azt tudod tenni hogy nem erőlteted.

Bármi probléma lesz köztetek vagy a munkával , te leszel az akit kirugnak a leghamarabb.

2021. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne a munkahelyen kezdeményezz.

Hanem semleges helyen.

2021. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Fúj én nem vagyok régimódi, de egy nőnek azért legyen már önbecsülése, tartása.
2021. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Miért, mi a baj ha szerelmes vagyok? Ezt sem szabad már? Az itt írok 95%ának csak lyuk kell, és minél több. Az meg miért baj ha egy nőnek a főnöke tetszik?
2021. júl. 26. 13:57
 16/18 anonim ***** válasza:
Nincs vele baj. Csak lúzerség.
2021. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Azért a szerelemhez ennél több kell... de így már értem, leragadtál a tinikorban a plátói szerelmeknél. Nem gond, majd elmúlik.
2021. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Mert nem te biztos tudod hogy mi kell a szerelemhez és minden ember ugyanolyan...

Ügyes vagy mit ne mondjak.

2021. júl. 26. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!