Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, romantikus gyengéd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, romantikus gyengéd pasi, érzéki szex, hosszú előjáték, udvarlas,rózsacsikor, vagy lóvés pasi, sikeres, magabiztos, aki elveszi amit akar, határozott, vad szex ahol alárendeltnek érzitek magatokat picit?

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 22:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9 az első kommented szintjéből várni lehetett hogy másodszorra is megnyilvánulsz
2021. júl. 23. 22:52
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

"határozott, vad szex"

mármint? a kétperces fröcskölésre gondolsz, miközben szénné égeted magad?

2021. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
# 12 es pasi vagy?
2021. júl. 23. 23:04
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Nekem alapvetően a második típus jobban bejön mivel én sem vagyok túl romantikus, szeretem ha a pasi domináns. Az hogy gazdag vagy nem viszont egyáltalán nem számít. Annyi hogy meg tudjon normális körülmények között önállóan élni a fizetéséből ahogy azt én is teszem. Viszont attól még hogy valaki domináns az nem egyenlő azzal hogy egy önző seggfej mint ahogyan a kérdező a #7-es hozzászólásában
2021. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
A másodikat kérném.
2021. júl. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A második, de nem kell lóvésnak lenni, a rózsavsokor is jöhet alkalmanként
2021. júl. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen gondolkodasmoddal... Biztos rissz hogy nincs penzed es ezert nem.jut punci
2021. júl. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A pénze nem releváns a kérdésben, mert az nem befolyásolja a szexuális teljesítményt. Nekem meg pláne nem kell a pénze, megállok a saját lábamon, a másiktól is csak ennyit várok el. Ha a másodikban leírtak alatt arra gondolsz, hogy leszopat, 5 perc alatt lerendez, és le se sz@rja, hogy nekem milyen, akkor inkább az elsőt kérem. Szeretem a vadabb meneteket is, de csak ha nekem is jó. Megsúgom, nem ennyire fekete fehér minden.
2021. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!