Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők, szoktatok tudatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők, szoktatok tudatosan csakis szexpartnert keresni?

Figyelt kérdés
Mi miatt vágytok csakis szexkapcsolatra konkrét párkapcsolat helyett? Ilyenkor csakis a szex van a középpontban, és úgymond nincsenek közös programok, nem alakul ki belőle amolyan barátság extrákkal ismeretség, hanem amikor mindketten ráértek, találkoztok, szexeltek, és mentek a saját dolgaitokra? Tudatosan kizárólag 1 alkalomra kerestek, vagy hosszabb távon rendszeresítve? Milyen paraméterek alapján választotok? Hol szoktatok keresgélni? A már meglévő "udvarlók" közül, vagy milyen helyre mentek, esetleg online hol (társkereső, facebook, instagram, stb.)? Amikor amolyan szexpartnert vadászós hangulatotokban vagytok, őszintén elárulva, nálatok mik azok a szempontok, melyeket ha betart az ismerkedni szándékozó, akkor ő lesz a szerencsés, kivel ágybabújtok? :) Milyen rendszerességgel jön rátok ez a szexkapcsolatosdi? Lehetőleg a jelenlegi életkorotokat is tüntessétek fel, hogy a korosztályból kifolyólag jobban lehessen következtetéseket levonni.

2021. júl. 23. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose kerestem,jött magától.Akkor van ilyen,ha hosszú kapcsolatnak van vége,és az ember még nem akar összeköltözni valakivel.40.
2021. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Estel.19 ***** válasza:
76%

Szoktam tudatosan keresni, de általában maguktól találnak meg.

Nem leszek kedvelt, de elég önző tudok lenni. Általában azt engedem, hogy engem elégítsenek ki orálisan, utána tőlem mehet az útjára. :)

2021. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estel.19 ***** válasza:
56%

2-es vagyok! Mielőtt több levelet kapnék!


28 éves vagyok és NŐ!

Ha vannak érzelmeim, szeretek szopni és baszni is.


És olyanok elégítenek ki orálisan, akiknek ez a fétisük, hogy érezzék a szájukkal a nők punciját. Lehet, hogy lenne többre igényük, de előre tisztázzuk meddig mehet a dolog. Ők kinyalnak és utána ha akarják kiverik maguknak.

2021. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmit nem keresnek "tudatosan" mert az jön magától keresés nélkül is (aki nyitott rá). Aki "laza kötetlent" keres az ugyanazokat a szempontokat nézni amit normál kapcsolatnál is tenne (csak nem akar az illetővel összebútorozni), úgymint szimpátia, bizalom, vágy, stílus, kisugárzás stb. ez meg mindenkinél egyedi.
2021. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nincs ilyen. Akkor se, ha valaki ezt állítja. 45/N
2021. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!