Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, miért vonzó nektek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, miért vonzó nektek ha több pasival szexelhettek titokban?Szeretnétek kipróbálni 2-3-4 jófarkú sráccal ha nem megy híre?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 16:30
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
28%

23

"de a nők kielégülni akarnak az ágyban, és nem egy utolsó, filléres ribb@ncnak érezni magukat, akiknek rongyként van használva a teste, négy lihegő tróger által."


Sajnos sok ilyen nő van, mert valakik bántották őket.

2021. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Pontosan kielégülni akarnak, és nem filléres ribnak érezni magukat 5 mp es szex teljesítménnyel és ebben benne van az előjáték is.

Sorozatos orgazmust akarnak.

Az olyan mikropéniszű balekok bántjak őket, akik önkéntesrendőrnek hiszik magukat és megakarják védeni a nők erkölcseit pedig ők nem kérik.Menj el suépen a Csernushoz beszélgess vele.Lehet hogy fény derül az identitás zavarodra is mert úgy tettem fel a kérdést hogy Csajok!Erre pasiként itt erkölcsrendészkedsz.

Közlési kényszered van?

Ennyire uncsi a meló az irodában?Közbe meg dugóban ül a fél város?A Főpolgármesteri hivatalban ülsz és bámulsz a semmibe?

2021. júl. 23. 11:59
 43/48 anonim ***** válasza:
56%

#40


biztosan van értelme péniszmérettel dobálóznia valakinek, akinek élete legnagyobb szexuális vágyálma, hogy a feleségét nézhesse, ahogy négyen dugják egyszerre...?


nem voltál még soha nővel, ez egyértelmű, nem is ismered a nőket, chaten, meg részegen tudsz velük maximum beszélgetni, szentül hiszed, hogy a torz fantáziáid lefedik a nők elképzeléseit is, és mérges vagy, mert többet jelezték itt neked, hogy nem egészen így működik a világ?

2021. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
56%

mindez nagyon szépnek tűnne, amiket gondolsz a világról, de fogadd el, hogy beteg dolog, hogy valakinek arra áll fel a kukija, hogy a feleségét nézze, ahogy azt négyen dugják.


szánalmas dolog, legjobb esetben is, de maradjunk a betegesnél.


tudod miért nem írnak be ide nők? mert nincs mit beírniuk. ha egy nő beírná, hogy esze ágában sincs négy barommal erőszakoltatni magát, akkor te közölnéd vele, hogy biztosan csak hazudik, vagy még nem elég részeg ehhez az élményhez.


nem a főpolgármesteri hivatalban ülök, hanem történetesen a parlamentben. ebédszünet van, ami háromig tart. úgyhogy van időm rád, és segítek neked.

2021. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Nincs szükségem a segítségedre.A te torz képed az hogy egy többes csak erőszak lehet.Semmi köze az erőszaknak hozzá , pont hogy ugyanúgy erzékien kell csinalni mint egyedül.Magadból indulsz ki?Erőszakolsz aztán meg mentességre hivatkozol?

Szájer buli?

2021. júl. 23. 12:17
 46/48 anonim ***** válasza:
56%

"érzéki" ötös szex, a feleségeddel, amit te egy fotelből nézel, miközben csattogtatod a kukidat. értem.


kívánom, hogy teljesüljön :)

2021. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Köszi,meglesz nyugi.
2021. júl. 23. 12:23
 48/48 A kérdező kommentje:

46 # hogy mükszik a pegazus szoftver?ezt elfelejtettem megkérdezni.Tulajdonképpen az asszony kérdezi.

Könnyű használni.Soxor elfelejtem a jelszavam majd megkérdezhetem tőled?

2021. júl. 23. 12:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!