Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, miért vonzó nektek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, miért vonzó nektek ha több pasival szexelhettek titokban?Szeretnétek kipróbálni 2-3-4 jófarkú sráccal ha nem megy híre?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 16:30
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
80%

Megkérdeztél 2-3 lányt akik rendszeres kocsma látogatók és megállapítottad hogy minden lány egy kanos állat és az a vágya hogy szétbaszassa magát


Én meg elárulom hogy vannak normális lányok is akiknek elég a párjuk is

2021. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Nem kocsma látogatót hanem esküvőkön szoktam,de házibukikban is.Nem 2-3 lányt 15-20 at.De csináltal normál társkerwsőkön ket profilt.Egy kirándulós színhazba járós koncerteket kedvelő pasisat, meg egy olyat aki szereti a többest a nő örömére.Írtsm normális kirándulós koncertezős normális levelet, meg se nézték az adatlapom, ráirtam ajánlattal a kamu profillal titkos szeretőnek ajánlkozva, meg több pasis szexre invitálva, nem törölték a leveleim mint a kirándulós túrázósnál és volt aki visszaírt.Volt aki óvatos volt csak megnézett.Kevesebben törölték a leveleim.Szóval ennyit a rendes lányokról.Zseblampaval se nagyon lehet találni.
2021. júl. 22. 18:01
 13/48 anonim ***** válasza:
70%
A rendes lány nem attól lesz rendes hogy akar baszni veled :P
2021. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

13 a rendes lány az akkor az aki több pasival is baszna de normál értékrendűvel nem?

Gondolom támogatod az LMBTQ aktivistákat ovikba , alsó tagozatos iskplakban, felcsatlizható műbránerrel való megjelenését és előadásaikat a nemválró műtétekről.

2021. júl. 22. 18:19
 15/48 anonim ***** válasza:

#14


A 2 nem tudom hogy függ össze de amúgy nem

2021. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
56%
Ja mert ha mással dugott, már veled is kötelessége, különben rossz ember? :D
2021. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Én ilyet nem írtam.Nem mondtam.

Miért lenne rossz ember?Megkérdeztem hogy miert élvezetesebb több pasival?

Aki normál értékrendű az rosz ember?

2021. júl. 22. 18:51
 18/48 anonim ***** válasza:
A normál érték és a csoportos dugás valahogy nem említhető 1 lapon:P
2021. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Hát én nem is akarok csoportosan dugni.Csak megkérdeztem miért izgi nekik a több pasis dugás? :P
2021. júl. 22. 19:12
 20/48 A kérdező kommentje:
16 inkább ti nők érzitek úgy hogy minden pasinak kötelessége veletek szeretkezni
2021. júl. 22. 19:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!