Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Meg tudjatok mondani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Meg tudjatok mondani, hogy leginkább mi izgató a rövid lenge szoknyában? A làbak?

Figyelt kérdés
Vagy h mi jár a fejetekben ha tetszik egy lányon?
2021. júl. 19. 19:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12%

Én nem húzom senki agyát, mindenki képzeljen bele azt, amit gondol 🤷‍♂️ #7


Ha húzni szeretném, amúgy is priviben tenném.

2021. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11: Ezeket a rendkivul hasznos valaszokat megtarthatod magadnak mostantol:D Nem kell tobbet irni, annyira nem vagy szorakoztato az emojiddal.
2021. júl. 19. 20:07
 13/20 anonim ***** válasza:
10%
Pont nem érdekel hogy szórakoztató vagyok-e vagy sem, jól érzem itt magam.
2021. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
18%
Ez a nap leghülyébb kérdése. Mi izgat szerinted? Pont nem a lábad hidd el! Ha felveszel egy mini szoknyát azzal kiprovokálhatsz helyzetet. Vagy csak figyelemhiányos vagy. Követeled, hogy lessék meg a bugyidat, tegyenek Neked kommentet. Ha így öltöznél és előttem lennél én nem fognám vissza a vélemény alkotásom, és pont nem érdekelne, hogy megsértődnél azon, ha azt mondom de megdugnálak.
2021. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%
Például az jutna eszembe, hogy milyen jól néznének ki azok a lábak a nyakam köré fonva, miközben nyalom a puncit vagy a derekam köré fonva, miközben szeretkezünk.
2021. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Nekem ezek annyira sablonos pasi válaszok már bocsánat. Hiszen pl. a 15-ösnél pont ilyen juthat eszedbe egy harisnyás lábról egy térd szoknyáról vagy egy leggingről is.


A lenge rövid szoknyában nekem az izgató, hogy bármikor belekaphat a szél, egy erősebb fordulásnál fellibbenhet a széle. Eszi a figyelmemet hogy mikor láthatok alája még többet. Meg amikor leül a csajszi és félig úgy ül le hogy a szoknya alsó része libbenve nincs alatta és bugyira ül le. Hogy mennyire hozzáférhető és ha a barátnőm lenne milyen volna kihasználni ezt a szitut.

2021. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Nekem teljes mértékben csak a lábak miatt ízható.
2021. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Eszemben sincs bárki agyát huzni a miniszoknyával, csak rohadt melegben ebben könnyebb túlélni.
2021. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%
Életképtelen vagy, mert nem tudod a nyilvánvalót.
2021. júl. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
29%
15, 16 mennyire kis nyálas gyíkok. Hiába tálalod a sz.rt cukrozva az eredmény ugyanaz...
2021. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!