Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan nők, lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, lányok akik büszkék, mondjuk a popsi, vagy akár az egész alakjukra?

Figyelt kérdés
És akár képet is mertek róla küldeni, vagy linkelni, természetesen nem felismerhető, pl arc kitakarással.. 🙄 Jó lehetőség, önbizalom növelésre.

2021. júl. 19. 16:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én büszke vagyok a testemre
2021. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

6-os ekkora hamis sztereotípia építést a mell méretet tekintve.

Beskatulyázni szegény lányokat és utána meg sír és bebeszéli magának hogy ronda mert kicsi a melle. Férfiként mondom számos fickót ismerek akinek a kicsi jobban vagy éppúgy tetszik.

Aztán meg felfújatja a csaj és tényleg csúnya lesz.

Persze az ilyeneket csak az érdekli hogy mekkora nem az hogy milyen fogásra mennyire ingerelhető érzékeny csak a méret...

Ugyanis a plasztikázott mell sokkal érzéketlenebb.


Az ilyenek miatt kell itt olvassam kb. napjában 10X hogy mekkora farok méret ideális mert pont ugyanaz mint a mellméret. Nem hiszik el hogy sok lánynak sok a 20cm. Rágörcsölnek mint a kis vagy közepes mellű nők.

2021. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Biszex nagymellű nőként nettó hülyeségnek tartom azt amit a hatos írt. Alapjában véve a nőkön nekem nem a kicsi mell jön be de azt be kell vallanom, hogy néhány csajnak egyszerűen iszonyatosan szexis a melle hiába A vagy B KOSARAS. Vannak kismellű barátnőim és nekik is volt már párjuk akinek semmi baja nem volt a pici cicivel. És ráadásul olyan is van akiért csak úgy bomlanak a pasik(mondom ezt minden elfogultság nélkül) De csak utána kell keresni hogy az elmúlt évtizedekben hány olyan híres nő volt akit imádtak a pasik a kis mellükkel is.
2021. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a fenekemet és a mellemet is :)
2021. júl. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

pedig igaza van 6nak


nagyon sok kis nyomi itt biznyogatja hogy a nagy mell fujj, csak a kicsi jó, hátha rájuk zúdul a privát :D

2021. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok. De képet nem kapsz.
2021. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
Állítólag jó pakolnivaló popsim van.
2021. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%

undorító, amit a 6-os ír


miért kéne kevesebbnek éreznem magam, és bizonygatnom bármit is csak mert kicsi a mellem? bunkó

2021. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!