Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki jobban szereti azt ha kinyalják, mintha szexelne?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%
Istenem de k..va idegesítő ezek az itt csajozni akaró hülye gyerekek...
2021. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
El tudnék viselni egy ilyen csajszit 😜 de azért néha kellene a szex is
2021. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A legtöbb csaj jobban szereti a nyalást a dugásnál, de szex közben azért akarják, hogy azért dugni is dugd meg őket.
2021. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

pasiként is néha sokkal jobban esik egy cumi, ahol lehet hátradőlni és csak élvezni akár becsukott szemmel, mint maga az aktus.

Főleg egy olyan lánynál, aki csak orállal képes elsülni.

2021. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Néha kell szex is. Bár nekem a legnagyobb vágyam inkább az, hogy csak nyalhat és dughat, max ujjazhat, de nem kap érte semmit se viszont. Van enyhe domina alkatom és önző vagyok
2021. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15 - sok fiú van akinek meg pont egy ilyen lány a vágya :) aki önzően csak nyalatja magát. Nagyon izgalmas játék egyébként. Őrjítő édes kín, hogy nem mehetek el... (F)


Egyébként, a nyalásból majdnem mindig aktus lesz, nemigen ismertem olyan lányt, aki ne igényelte volna. Meg hát, nehéz is fiúként megállni, hogy ne csináljuk meg utána rendesen (hacsak a lány nem lenne nagyon szigorú. Mmmm)

2021. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
44%
Nekem sokszor volt olyan hogy "csak" nyalt. Szexet nem akartam.
2021. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!