Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti ha nem lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ha nem lenne férjetek de szeretőtök igen és szeretnétek babát, teherbe ejtetnétek magatokat? Nem a pasi megfogása végett akár úgy is, hogy vele így megszakad a dolog. Csak azért mert már nagyon szeretnétek gyermeket.

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha nagyon szeretnék gyereket, és anyagilag-elméletileg is maximálisan felkészülök rá, akkor igen. Mindent megtennék, hogy teherbe essek. De itt hangsúlyoznám, hogy nem várnám el az apától a támogatást, sőt.


Tudom, hogy nagyon köcsögnek hangzik, és tudatni kell a másik féllel a szándékunkat, de a legtöbb férfi ebbe úgyse menne bele. Nekem pedig ha gyerek kell, akkor gyerek lesz. Valószínűleg ilyen esetben ezek után meg is szakítanám a kapcsolatot az apával, nehogy azt higgye, hogy elvárok bármit is a részéről.


Van egyébként egy mondás, hogy egy nő két dolgot tud mindenképp elérni: ha gyereket akar, vagy ha nem.

Szerintem lényeges ilyenkor is, hogy ne bármi jött-menttel történjen az aktus, hanem valami erős, egészséges genetikájú férfival, illetve az, hogy tényleg ne várjon el a nő semmit attól a férfitól akit átvert.

2021. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

#1: ha te gyereket akarnál és képes lennél ilyesmire akkor kérlek ne szaporodj. Egyrészt ez elég beteg mentalitás, másrészt így tönkreteszel 2 életet a beleegyezésük nélkül, mert nem tudhatod, hogy az apa hogy reagálna és nem akarna felelősséget vállalni a véréért ettől függetlenül..

Másrészt előre csonka családba szülnéd a gyereked ami kapásból hátrán,os volna a fejlődésére, mert egyoldalú mintákat kapna. Minden gyereknek kell egy anya és egy apa az egészséges fejlődéshez.

Te aztán baromi felelős anya lennél, ha a saját egód miatt felcsináltatnád magad titokban.. és te még a visszafogott verzió vagy aki amúgy nem várna semmit a pasitól, de hány olyan van aki életvitelszerűen akarja így megcsinálni a sz@ros kis életét..

2021. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

2-es:

Már megbocsáss, de hol írtam, hogy én ezt gyakorlatba meg is tenném? Én csak arról beszéltem, hogy ha netán tényleg olyan elvetemülten akarnék gyereket, hogy felcsináltatom magam, akkor NEM VÁRNÉK EL semmit az apától. Lehet még nem is tudna a gyerekről, hogy ne érezzen semmilyen felelősséget. Szerinted ez sokkal rosszabb mint amikor valakik felelőtlenek és egyéjszakástól teherbe esnek, oszt se pénz, se apa név?


Egyébként nem tudsz semmit a családomról. Én ezt az érvet most úgy írom, hogy egyébként ha most teherbe esnék a stabil párkapcsolatomba, akkor is elvetetném, mert nem érzem magam késznek rá. Ugyanakkor a környezetem, barátaim, szüleim maximálisan támogatnának. Erről már beszéltem velük. Utálom a "szülők nyakára szülök gyereket" hozzáállást, és nem is lennék képes rá, de nekem a szüleim azt mondták, hogy ők így is támogatnának, hogy tovább tudjak tanulni és segítenének mindenben.

Plusz egy gyerekkel nem áll meg az élet, ugyanúgy tudok társat keresni, és vannak férfiak akiket nem zavar ha van már meglévő gyerek.


És a felelősségemről ne nyilatkozz légyszíves, mert nem ismersz. Én egy elméletet írtam le, nem azt hogy ezt tényleg megcsinálnám. Sőt, sokkal felelősségteljesebbnek érzem magam, mint sokan, akik CSOKra és babaváró hitelre várva tudnak csak szülni - én legalább megteremteném az anyagiakat.

2021. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Az ugye meg van hogy sperma bankból van lehetőséged gyereket csináltatni és nem is kell hozzá senkit kihasználni.

Továbbá biztos vagyok benne, hogy találsz olyan férfit, aki ennek tudatában sexel veled.


Férfiként mondom nem jelentene problémát hogy egy nővel sexeljek, akit csak ezért ismerek meg. Viszont, ha egy nő úgy használna ki, hogy ismerem és felcsináltatná magát velem, a tudom nélkül, utána szó nélkül lelépne az zavarna.

2021. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz így megmondani,de azt hiszem,hogy igen ha másképpen nem menne és olyan helyzetben lennék, és mondjuk 30 életéven túl lennék.Az egyes válaszolóval értek egyet,én is hasonlóan gondolom.
2021. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag beleférne, igen.
2021. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!