Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi és lógó mell nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi és lógó mell nagyon kiábrándító a pasiknak?

Figyelt kérdés

75B a mellméretem. Hiába pici a mellem mégis lóg, formátlan és puha.

21 vagyok, eddig párszor szexeltem de soha nem mertem levenni szex közben és emiatt kapcsolatot sem akarok. Hogy tudnám elfogadni?


2021. júl. 15. 14:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Nekem kedvencem. Ha nem lennék most kapcsolatban, keresném veled a kontaktust.
2021. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Plusz, ha hanyatt fekszel, akkor semmiképpen fog lógni!😁
2021. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Számomra inkább az lenne a kiábrándító, ha nem láthatnám és nem kényeztethetném.
2021. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Nehéz megmondani láthatatlanba. Mi nők mindig túlzunk az ilyenekkel, általában teljesen normális a testünk, semmi extrém eset. Linkelj inkább hasonló képet a netről szerintem.

N

2021. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Voltam ilyennel és nekem tetszett. Bár ott a nőt se zavarta semmi a saját testén, így a melleivel se volt gondja. Természetes volt neki, hogy teljesen levetkőzik és a melleit is kényeztetik. :))
2021. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
92%
Olyan nem létezik, hogy kiábrándító, vagy csúnya mell. Minden cici gyönyörű. És nem tudom honnan jött ez a butaság, hogy nem szabad lógjon, de tényleg ezzel van tele most minden, hogy a lógó mell így, a lógó mell úgy... Holott ez teljesen természetes, a lányok több mint felének lóg a melle, legalábbis amiket láttam, és a kicsik is. És ez a természetes. Ami kiábrándít, az az, ha nem akarná a barátnőm megmutatni őket, azt tényleg utálom.
2021. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem az ideálom de tud jól kinézni. B az nem feltétlenül kicsi
2022. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!