Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi és lógó mell nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi és lógó mell nagyon kiábrándító a pasiknak?

Figyelt kérdés

75B a mellméretem. Hiába pici a mellem mégis lóg, formátlan és puha.

21 vagyok, eddig párszor szexeltem de soha nem mertem levenni szex közben és emiatt kapcsolatot sem akarok. Hogy tudnám elfogadni?


2021. júl. 15. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
felejtsd el, ugyanúgy szeretjük! ill. egy lány nem csak egy pár mell! kérlek, engedd el magad alapból is, meg szex közben is (nincs kiábrándítóbb, mint hogy szégyenlős, és mondjuk nem meri levenni a melltartóját).
2021. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyáltalán nem kiábrándító, mert ha szeretek valakit, akkor azt úgy szeretem, ahogy van.


Gondolom hogy ezek nem komoly kapcsolatok voltak.

2021. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja, de hidd el eléggé sok férfit nem zavar!

F

2021. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez neked folytonos önbizalomhiányt okoz, elgondolkodhatsz a mellfelvarráson (semmi szilikon, csak a megereszkedett bőrt tüntetik el és peckesebben fog állni).
2021. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem lehet ez annyira rossz, hogy egy pasit eltaszítson:)

Egyébként megpróbálhatná edzeni egy kicsit mellizomra, talán egy picit tud segíteni (azért csodát tenni nem fog, de nekem pl anno mikor rendszeresen edzettem, feszesebbek voltak a melleim is, mint most)

N

2021. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Senki sem tökéletes, nem kell minden apróságon ennyire fennakadni.
2021. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem kiábrándító.
2021. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
A megfelelő ember kell. Én például imádnám a cicid
2021. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 érdeklődő35 ***** válasza:
63%
A pici, és puha semmiképp. Az, hogy lóg mit jelent? A mellbimbód lefele néz, vagy előre?
2021. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha ilyen kicsi melled van, akkor szinte tök mindegy hogy lóg-e vagy sem. Mellesleg ha körbenézel a világban, rengeteg nőnek vannak ilyen mellei. Nekem tetszik, mert aranyos.
2021. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!