Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a párom végre megértse és elfogadja, hogy számomra tökéletes a pénisz mérete?

Figyelt kérdés

A párom meg van róla győződve, hogy a pénisze kicsi és vékony, holott egyáltalán nem az. Körülbelül 15 cm, a vastagsága is megfelelő, nagyon élvezem vele a szexet, és orgazmusom is van, ami eddig nem volt jellemző. Már nagyon sokszor elmondtam neki, hogy számomra az ő mérete az ideális és az élvezetes, de mintha a falnak beszélnék, újra és újra előjön ez a téma. Állítása szerint soha nem panaszkodtak az eddigi partnerei a méretére, nem került megalázó helyzetbe emiatt, tehát nem értem, miért nincs magával megelégedve. Mit tehetnék még, hogy elfogadja végre, hogy számomra tökéletes a mérete?


Előre is köszönöm a válaszokat.


26/N, 35/F


2021. júl. 15. 08:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem elég visszajelzés az ha orgazmusod van? Ekkora önértékelési zavartól csoda nem lesz impotens. Milyen vagy orgazmus közben? Mennyire látványos? Tudja hogy élvezed vele a szexet? Ha elmondod hogy elég neked a mérete, és élvezed a szexet, s ha ettől nem változik az önmagával szembeni kétely, akkor szakember kell neki.

Gratulálok a türelmedhez! Biztosan nagyon szereted.

2021. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%

Elmondom én mi van anyukám, az van, hogy csak fekszel mint egy fadarab és ebből gondolja azt, hogy nem jó neked vele a szex, kevés a pénisze neked. Tedd már oda magad, hogy ennek a szegény fiúnak nagyobb Önbizalma legyen. Ahelyett, hogy itt siránkozol, megmutathatnád/kimutathatnád neki, hogy mennyire brutál jó vele az ágyban.

L/27

2021. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Tévedsz, ugyanis egyáltalán nem fekszem, mint egy fadarab, soha nem voltam ez a típus. :D
2021. júl. 15. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!