Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti,hogy szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti,hogy szeretitek a pasitok popóját?Borotválva vagy szőrösen?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Jézusom, felnőtt férfiakról beszélsz,milyen popó? 😅

Amúgy meg nekem jó mindkettő, ha viszont szeretné hogy kényeztessem akkor borotválja le. Ha nem, akkor aztán mindegy.

24l

2021. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem szőrös neki alapból sem. Csak ilyen világos észre verhetetlen pihe szőrök vannak. Ha szőrös lenne, azért az zavarna, ha szedné, az meg bökne, szóval tökéletes így.
2021. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Inkább legyen természetes ott. Faroknál meg trimmelve. Szerintem fura, ha rgy pasi borotválja a fenekét, na meg sokszor a farpofák is szőrösek, akkor szedje le azt is? Vagy akkor legyen felemás?:D meg nagyon kellemetlen mikor borostás kezd lenni odalent, szúr dörzsöl stb. Szerintem hagyja úgy ahogy van
2021. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Férfinek nincs popója, hacsak nem búzi!
2021. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1: legyél a szerelmem, te istennő. :D
2021. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Szőrös mindene tetőtől-talpig, viccesen venné ki magát ha nyírná😆

Amúgy meg nem érdekel, nem a feneke lyukát nézegetem.

2021. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Pont úgy ahogy 1-es írja. Ahol szeretné hogy nyalogassam (farok, zacsi, fenék, mellbimbó, bármi...) ott ne legyen szőr. Nekem sincs, én sem várom el, hogy a szőrömet nyalogassa, szedegesse a fogai közül...
2021. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
1/7-es szerettek popót is nyalni?:$
2021. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hozzá tartozik az orális szexhez
2021. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!