Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen medencében, jakuzziban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Almakiwi2.0 kérdése:

Milyen medencében, jakuzziban szexelni?

Figyelt kérdés

Jobb mint ágyban? A védekezés, hogy oldható meg? Pózok?

Én jakuzziban a lovagló pózt tudnám elképzelni. Barátnőmmel lehet kipróbálnánk és kíváncsi lennék tőlem, ebben a témában tapasztaltabbakra.


2021. júl. 11. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Erősen túlértékelt valami. A természetes síkosítást elmossa a víz.
2021. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kisgöncöl ***** válasza:
100%
Nehezen megy be a vizben es eleg kellemetlen is.
2021. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Először is: nyilvános helyen ezt semmiképp se! Tehát ilyen wellness vagy fürdő medencéjében ne csináljatok ilyet, mert az tiszteletlen és illetlen a többi vendégre nézve, na meg takaríthatnak majd utánatok.

Na és akkor a lényeg: szerintem vízben a gumi felejtős, mert fel se tudod rendesen venni, lehet belemegy a víz, lecsúszik, meg eleve nehéz betenni így, mert nincs síkosítás a víz slatt, még a csupasz farok is nehezebben megy be. Más póz is elképzelhető, ez attól függ, milyen a kialakítása a medencének, de szerintem kreatívan fel tudjátok találni majd magatokat. Hogy jobb-e mint ágyban? Nem, inkàbb csak más, izgalmasabb

N

2021. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak előjátéknak jó. De konkrétan szexelni elég kényelmetlen, a víz pedig minden síkosságot elvesz. És kényelmetlen is. Mi csak elkezdeni szoktuk ilyen helyeken, de máshol fejezzük be. Teljesen a víz alatt rendesen kellemetlen, én a lovaglót nem javaslom. Inkább kutya, de úgy hogy nem vagytok víz alatt, vagy esetleg a medence szélén, ha a lány az öledbe ül. És én fogamzásgátlót szedek, nem hiszem, hogy más tudna hatékony lenni. Az a
2021. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
En imadok balatonban dugni es olyan nedves vagyok hogy megy N
2021. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! De ahogy az előttem szólók mondták, ne nyilvános helyen tegyétek ha lehet, és a síkosításra figyelni kell. Nekünk gumival is ment jakuzziban úgy, hogy állva kezdtük (vízen kívül), majd visszaültünk a vízbe kihúzás nélkül.
2021. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért ilyen helyeken baromira oda kellene figyelni a fertőzésveszélyre is...
2021. júl. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!