Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlag alatti (17 cm) farkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti (17 cm) farkú pasiknak miért hazudnak?

Figyelt kérdés

Miert hazudjak mindehol (többek között itt az oldalon is ) hogy 12-13-14 cm a farok méret átlag, mikor az kicsi! Mert 16-17-18 cm az átlag.


Ez a kegyes hazugság azért van hogy ne dilizzenek be a kisfarkúak? Több bűntény lenne?


2021. júl. 11. 06:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Persze, az anyád 3,14csáját volt 34nek 15 centinel nagyobb. Elhitted nekik, amit mondtak te csövesbánat
2021. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Volt amelyiknek szórakozásból lemértük. Azért mert esetleg te átlagon aluli vagy, csak a te kedvedért mások nem lesznek azok, azért hogy te ne érezd magad rosszul.
2021. júl. 11. 09:42
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
Mert 14 az átlag. És bocs, de szerintem bármilyen netes statisztika megbízhatóbb mint az hogy valaki itt azt állítja, hogy ő látott 40-et és abból 35 15+-os volt...
2021. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
#13: 👍
2021. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező igazán megoszthatnád velünk az értékes szexuális tapasztalataid egyéb pikáns részleteit is. Kérlek ne tarts magadban semmit sem, mi a gyéká lelkes közönsége mindenre kíváncsiak vagyunk. Azt mondod hogy voltál eddig 30+ értékelhető méretű pasival. A jó méret mennyire volt összhangban a szexuális teljesítménnyel? Ilyen merítésből tutira kellett hogy legyen legalább egy tucat fickó aki egy rakás szar amúgy az ágyban, szóval elvileg már bőven megtapasztalhattad hogy a méret az nem minden, de te mégis ezen rugózol, ezt nem igazán értem. Szerintem te egy kamus kisgyerek vagy aki a tévképzeteire keres igazolást, megerősítést itt. Meséld már el nekem hogy hány perc volt a pasijaid átlagos teljesítménye punciban, mert szeretném osszehasonlítani ezt az időt azzal amit nekem mondtak nagyon sokat látott rosszlánykák.
2021. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30%
Van olyan statisztika, ami szerint 17 cm az átlag, és szerintem is ez áll közelebb az igazsághoz.
2021. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16: valami alternatív dimenzióban biztos. Még az afrikai átlag sem éri el a 17et, te balfék.
2021. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#16 Nézz rá mondjuk a Goldengate oldalon az amatőr videókra. Van fönt egy pár,ebből nekem nagyon nem az jön le hogy 17 centi az átlaghossz. Vagy csak azok videózzák magukat akiknek kisebb van? Amúgy általában az van hogy ha látni is komolyabb méretű farkakat azok általában ilyen félkemény húsfarkak amik merevedésben is hajlanak ide-oda,tehát nem biztos hogy jobban érzi a nő az ilyenből mondjuk egy 18-ast mint egy vascső keménységű 15-ös vérfaszt. Nyilván akad nagyból is kemény de az tuti hogy önmagában a centikkel foglalkozni semmi értelme sincs mert az hogy egy fasz x centiméter még nagyon kevés a jó szexhez.
2021. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!