Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olasz pasiknak az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olasz pasiknak az olyan alkatú,külsejű lányok mint én mennyire tetszenek?

Figyelt kérdés

Nyáron megyünk Olaszba is többek közt,barátokkal és rokonokkal együtt.

Eddig így nyaraláson,főleg külföldön ritkán pasiztam pedig megtehettem volna,viszont most szeretnék majd kicsit vadászni is valami helyes Olasz pasit:)A szextől se zárkóznék el ha adná a helyzet:)Hosszú barna hajam,barna szemeim,barnás bőröm van,szerintem az arcom is szép:)Alkatra nem vagyok túl magas de vékony és sportos,kidolgozott hasam,popsim,hátam,vállaim vannak persze csak nőies módon,nem túlzottan:)A jobb fajta Olasz pasiknál mennyi esélyem lehet?Tudja valaki külsőre mi jön be ott a fiúk többségének?


2021. júl. 4. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az olaszok cigány nép. Minden magyar nő bejön nekik. De cigányokat találhatsz itthon is bőven, ha azok tetszenek.
2021. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem jönnek be a cigányok:S:)A Mediterrán nép miért lenne cigány:)Ott is vannak gondolom de legalább nem annyi mint itthon:)
2021. júl. 4. 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
A digók is barnák, ergo vállalható vagy. De az értelmes pasiknak mindegy, hogy a lány fehér vagy barna.
2021. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia,azért vannak válogatósabb pasik,gondolom ott is:)Viszont én részben a szolitól,napozástól vagyok barnább,nem teljesen természetesen:)
2021. júl. 4. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Rakj ki egy képet.
2021. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ide nem fogok az biztos:)
2021. júl. 4. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az olasz pasiknak tetszenek a magyar lányok! Fiatal korod miatt nem emlékezhetsz rá de sok évvel ezelött ide jártak csajozni és nem véletlenül! Akkor nagy divatban voltak az akkori lányoknál, akik egy pár harisnyáért (mondjuk az akkor nagyobb szám volt mint most!) szexeltek velük!

A harisnyáért szex már kiment a szokásból (most euró a "divat"!) de mint nem helybeli, könnyű prédának fognak tekinteni! Ha te is benne vagy, ha ennek jelét adod akkor biztosan lesz részed szexben is!

2021. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg inverz testképzavarod van
2021. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, ha meg akarod d...atni magad, akkor mindegy, hogy melyik országba mész a világon, meg fognak d..ni. :D
2021. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!