Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már részetek támogatói...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részetek támogatói kapcsolatban? Meséltek róla?

Figyelt kérdés
Hol ismerted meg az illetőt, ki kezdeményezett? Mennyi és milyen támogatást adtál/kaptál?
2021. júl. 10. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Havonta 2-3 alkalommal találkoztunk és előtte megbeszéltük mire gondolt és nekem mi fért bele. Volt, hogy nem sikerült összehozni, mert épp nem volt plusz és akkor nem találkoztunk. Vagy csak bizonyos dolgok mehettek. De volt, hogy többet tudtam adni. Több mint 4 évig működött...
2021. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
neten ismertem meg. szex nem kellett, néha találkozgattunk és teljesítette a kérésem. Mivel a kérésem nem volt durva és szexmentes is volt, így nem túl sokat kért érte.
2021. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok!

Lemaradt, hogy én voltam a támogató! Ffi

2021. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Élőben ismertem meg, nem klasszikus támogatói kapcsolat volt. Hanem egy szeretőm, akinek nem volt túl jó az anyagi helyzete, így mivel megtehettem időnként segítettem neki kisebb-nagyobb összegekkel, illetve ezt-azt vettem neki. Akkor hanyagoltam a dolgot, amikor elkezdett "profi" golddiggerbe/sugarbabybe átmenni és közölte akkor lesz szex, ha veszek neki új mosógépet. S kezdtem úgy érezni, hogy a story egyre inkább csak a pénzemről szól.

Netről a puncsról és hasonló oldalakról találni fogsz, de a fenti jelenséggel fogsz találkozni - egyedül a pénzed lesz neki fontos, csak egy behelyettesíthető elem leszel a képletben. Addig tart a dolog amíg szépen tejeled a kialkudott árat + megpróbál még időnként ezzel-azzal lehúzni. Ár függvénye milyet találsz, de a jobb minőségű sugarbabyk kitartása nem olcsó mulatság. Havi 100k körüli összegért csak profi prostit találsz aki simán csak balekokat keres akiket havi fix lével is leránthat, de amúgy a rosszlányokon is hirdeti magát menetenként 15-20k-ért.

2021. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

puncsról ismertem meg

heti 2x találkoztunk, alkalmanként 2-3 ora volt kb egy megbeszélt összegért, havi kb 160e

eszre vette, hogy beleszerettem es abba maradt a támogatás

utana en leptem, mert hazas volt

kb fel evig tartott

2021. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lábfétisért fizettem lányoknak, több partner is volt 5000 volt amit kértek mivel nem kértem semmi extrát csak a lábának rajtam kellett lenni közben azt csinált amit csak akart tv telefon bármi. Ez kb 5 évig ment.
2021. júl. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt ismertem meg, aranyos fiatal lány volt, havonta találkoztunk de nem csak szexről szólt a dolog, de sajnos eltűnt.
2021. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!