Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgató látvány, ahogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató látvány, ahogyan kifröccsen a sperma a farokból?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 20:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

Számomra izgató látvány, és szeretem látni ahogy kispriccel

l a sperma a farkamból.


A lányoknsl megosztó mert vannak, akiket

nem érdekli vagy semleges számukra és a kevesek közé tartoznak azok, akiket izgat a sperma látványa.

2021. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem alapból izgató, a pasinak is, mert hatalmasat élvez és ki kell találnia, hogy hova menjen, mit kezdjen vele. Én ált.papírzsepibe szoktam élvezni, de van, hogy spriccelek nagyon és megy másra is, akkor le kell törülni. Amikor a szőnyegre megy az a jobb, de pl a lepedőn másnap vettem észre, hogy fehéredik.

De nyilván van akit az izgat, ha az arcára megy.

2021. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
igen nagyon. Részben mert ez a csúcspont a pasinál, és jó látni, hogy élvez(i), másrészt maga a látvány, a sperma spriccelése is nagyon, biztos mert nekünk ilyen nincs :) :P
2021. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom hogy nem érdekel, mert ha párom boldog az érdekel. De mások ogazmusa hidegen hagy és a páromé sem izgat fel, inkább azt várom hogy befejezze nekem is.
2021. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

Igazából szinte csak a pasik vannak oda a spermájukért, a látványért ahogy elélveznek.

Jobban megmozgatja a fantáziájukat a spermával kapcsolatban, mint egy nőnek.

Kisebb számban vannak azok a nők, akiknek tetszik a sperma állaga, ize, és a látvány ahogy spriccel a farokból.

Így, teljesen érthető, hogy a legtöbb nőnek teljesen semleges érzése van a sperma iránt.

Távozik a péniszből és ennyi.

Az elélvezés csúcsára juttatta a férfit, mit kell ennél többet csinálnia?

A nők részére a sperma kilövellése a péniszből nem izgató, nem undorító, nem szexi, nem valami kiemelkedően nagy jelenség, így csak örömöt ad a látvány és a tudat, hogy a férfit kielégítette.

2021. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
Igen, izgató.
2021. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%

15 öske.


Sajnos azt kell mondanom, hogy szerintem sokan nem értünk veled egyet.

A férfi elélvezése egy csodálatos dolog, és nem mindennapi különleges élmény.


Én pl annyira felizgulok a látványtól, és attól s tudattól, hogy attól élvezett el a párom, amit én csináltam vele, hogy én jómagam is orgazmushoz jutok.

Úgy érem ezt el, hogy hozzám se kell érni.😊

Elég a látvány, a tudat, a gondolat.

Sajnálom, hogy belőled ez nem vált ki ilyen hatást, de nincs baj, mert nem vagyunk egyformák.

Volt olyan ismerősöm, aki attól jutott orgszmushoz, hogy végignézte ahogyan egy férfi pisilik. 😀

2021. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
29%

#17-eske!

Sajnos a felfogásod egyenlő a nullával! 🖕

2021. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17%
17-eske akkor gondolom attól is elélvezel ha párod megeszi amit főztél... Nem kell hozzád nyúlnia, csak látod hogy boldog. Elég elb@szott tested van ami valójában jó dolog csak nem normális. :)
2021. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!