Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak/Fiúk! Strandon nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Fiúk! Strandon nektek mennyire izgató látvány vékony kis tangában, sokat mutató melltartóban lévő lányokat látni?

Figyelt kérdés

Elsősorban apukák válasza érdekelne, gyerek mellett hogyhogy ilyen feltűnően megnézitek a csajokat?

Fiúk, feláll nektek ilyen helyzetekben?

Köszi előre is


2021. jún. 20. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Imádom, igen van amikor feláll, de ez természetes.
2021. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Szuper, mind engem akar.
2021. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok apuka, 18 vagyok. Megnezem de elsőnek az arcot utána a testet szép jó látni de ennyi nem áll fel rá. Gáz is lenne a strandon.

Gondolom gyerek melett ugyan ez ha kicsi úgyse érti minek nézed, ha nagy akkor még már ő is nézi gondolom

2021. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon tetszetősek az ilyen lányok! És bizony van hogy fel is áll a farkam!
2021. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Én alapesetben a fenekekért és a lábfejekért vagyok oda, ezért én ezeket szoktam nézni, de soha sem feltűnően. Nem áll fel ennyitől, de olyan azért volt már, hogy valakinek tényleg kicsit kevesebbet takaró tangája volt, vagy nagyon szép talpai voltak és elkalandozott a fantáziám. Na akkor elkezd merevedni, de visszafogom magam a strandon, ott ciki lenne álló cerkával járkálni.
2021. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Apuka vagyok, de férfi is. Szóval nagyon izgat. Naná hogy áll tőle. Persze próbálnám takargatni. Szerintem impotens vagy homi akinek nem áll fel tőle..
2021. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pont annyira, mint amennyire a sima bikinis lányok, nem jobban. Nem vagyok apuka.
2021. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

apuka még nem vagyok, de nincs távol

izgató látvány, előfordul, hogy bemoccan tőle a bré

de nekem strandon leginkább a páromtól szokott állni, nagyon szexinek találom.

2021. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Tegnap is ez volt velem,húztam napszemüveget. Amíg a gyerekek fürödtek a Balatonban,én a pár méterre napozó tangás bikinis csajszit kukkoltam.
2021. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Blue-eyed ***** válasza:
71%
Apuka már lehetnék, de még nincs gyerekem. Imádom az ilyen csajszikat. Persze hogy izgató látvány, ha fel áll, gyorsan fejes a hideg vízbe :)
2021. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!