Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nehezen képzelhető el tartós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen képzelhető el tartós kapcsolat csinos fiatal nővel, ha nem akarok puncit nyalni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem szereti a nyalást, nem.

Azonban ha az az egyetlen orgazmus forrása, akkor igen.

2021. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
nem biztos, hogy szereti, viszont ha önző vagy vele, akkor jobb ha lecserél
2021. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz?
2021. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert nem kérek a hüvelyváladékból.
2021. júl. 9. 21:54
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Értem. És ha a te spermádat nem kérné sehova? Se szájba, se punciba és óvszeren át se?
2021. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Az a nő, akit nyaltak már ki jól biztosan igényli. Legalábbis akikkel nekem volt dolgom, ők szerették :))


Biztos van aki nem szereti, de hogy még "csinos" is legyen meg "fiatal" is... Hát azt mondom neked, hogy szűkül a kör. Mi baj a puncinyalással egyébként? Ne aggódj, az egészséges punci nyálkájától semmi bajod nem lesz. Egy full semleges, enyhén sós, olykor édeskés ízű nedv. Baktérium flóra kerülhet a szádba (a hüvelyből), de az teljesen ártalmatlan (viszont a hüvelynek fontos tartozéka).


Vagy a szagoktól félsz? Elmondom neked: Egy egészséges női nemiszervnek nincs szaga. Csak akkor lehet valamicske illatot érezni, ha teljesen odahajolsz. De semmiképpen nem büdös.

Illetve van akinek a vizelete elég erős szagú. Ha nem mosta meg előtte, akkor ezt esetleg érezheted.


Szerintem fontold meg, amiket írok, mert nem a rossz szándék vezérel. Én nagyon szeretem csinálni, felemelő érzés, amikor a csúcsra jut a csaj. (Sajnos hüvelyi orgazmusa nem mindenkinek van, de lényegesen több nő képes rá, mint azt a statisztikák hangoztatják).

2021. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

Én is fiatal csinos nővel vagyok. Kb 2 havonta egyszer kényeztetem orálisan, ellenbe ő rendszeresen 2-3 naponta szopik.

Egyetlen problémám a kapcsolatban hogy nagyon szeretné ha elvenném már 2 év után feleségül :D

Szóval lehet találni ilyen lányt is.

2021. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretek nyalni, viszont szopni szerető lányt nehéz találni. Nem egyszerű ez sehogy. F
2021. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3%

8-as, a legtöbb lány szereti viszonozni. Az a tapasztalatom, hogy sajnos legtöbben nem túl ügyesek, pedig szívvel-lélekkel csinálták. Nem emlékszem mikor voltam úgy le... hogy a pillangók repkednek a hasamban érzés is megvolt :((


(6-os voltam)

2021. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha a partnered sem igényli akkor nem gond. Ha viszont önzőn gondolkodsz és averzióid vannak a szexualitással kapcsolatban az már feszültséget jelenthet. Ezzel együtt inkább azon pörögj hogy jössz össze egy "csinos fiatal nővel" egyáltalán az első csókig. A többin majd ráérsz utána "aggódni".
2021. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!