Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tanácsolnátok, mit tehetné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok, mit tehetnék a siker érdekében?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy lánnyal, nagyon egymásra hangolódtunk, nagyon bejön.

Viszont mikor lefeküdtünk akadt egy komolyabb probléma.

Ugyanis elképesztően "szűk" én még ilyennel sosem találkoztam.

Férfi létemre elég vékonyak az ujjaim, és az egy ujj volt neki kényelmes, a kettőre azt mondta hogy nem annyira jó, a három meg esélytelen volt (ismétlem, tényleg vékonyak az ujjaim, szerintem a péniszem vastagságát teszi ki 3 ujjam)

A férfiasságom pedig teljesen átlagos(nak mondott) 15 centi, ehhez arányos vastagság.

Amikor megpróbáltam behelyezni egyszerűen nem ment be, folyamatosan kifordult, illetve már szinte fájt nekem a beerőltetés, és így veszített is a merevségéből, onnantól pedig teljesen esélytelen lett.

Szóval konkrétan nem sikerült betennem.

Ezt egyébként hatalmas kudarcnak is éltem meg.


A történethez hozzátartozik, hogy én körül vagyok metélve, mert fitymaszűkületem volt gyerekkoromban, ergo nekem semmi "kenés" nincs, csak a nyál, de az nem volt elég.

Nem értem, mert azért nem egy extrém nagy a méretem, de még ha az is lenne akkor is bekéne tudnia hatolni, szóval gondolom egy popsiba hatolás sem lehet szűkebb vagy tágasabb és mégis megoldható (bár nekem erre sosem volt ingerem hogy bárkinél is ott próbálkozzak, szóval ebben nincs tapasztalatom, csak sejtem)

Egy a lényeg, tudom, hogy nincs olyan hogy szűk és nem fér be, onnét egy gyerek is kitudna jönni...


Mondanám, hogy nem volt elég az előjáték, de úgy kezdődött, hogy alsógatyában voltam, ő pedig bugyiban mikor az ölembe ült, és mielőtt tényleg lefeküdtünk volna az én alsógatyám csurom "víz" lett, és nem a hőségtől tekintve, hogy klimatizált szobában voltunk, nem izzadtunk.

Magyarul átáztatott teljesen, és mondta is hogy már Niagarát szór.


Úgyhogy elméletileg minden összetevő megvolt, hogy sikeres legyen az aktus, és mégsem.

Most egyébként tökre stresszelek is, hogy mi lesz ha megint ez történik, és nem tudom, hogy mit tehetnék, valakinek ötlet?

Gondoltam rá, hogy még a sikosító segíthet, de vajon tényleg? Esetleg más ötlet?

(Nem használtunk gumit, fogamzásgátlót szed)



2021. júl. 9. 12:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Igen, rossz kategória, elnézést, nem tudom hogy kerültem, ide :(
2021. júl. 9. 12:51
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Nos 2 hónapja ugyanez volt velem, de nekem még nagyobb kb 19cm. Ki kell tágítani a csajt. Szép fokozatosan kell ujjazni először eggyel, aztán kettővel és ha már eléggé kitágult be fog menni 3 is, és akkor be fogod tudni tenni. Magától a nedvesedéstől nem fog tágulni.

Nálam is ez volt hogy 1 ujj ment be és ujjaztam sokáig de ennek ellenére se tudtam betenni. Meglepődtem, de szerintem elég jól kezeltem a fura szituációt és egy 20 perccel később újra próbálkoztunk, még hosszabb ujjazással és végül sikerült betenni de fájt neki azért és tövig nem tudtam betenni természetesen. Sajnos ezen felül se volt jó a szex úgyhogy megszakítottam a kapcsolatot, így nem tudok hosszabb távú fejleményekről nyilatkozni

20F

2021. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is ilyen, de mi pont összepasszolunk, mert a farkam 3,5cm vastag.
2021. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha nem klappoltok össze, legjobb még az elején érzékeny búcsút venni. Egy ideig elmegy a bicikli különféle rásegítésekkel, de az érzékiség ilyenképpen minden spontaneitását elveszíti, ez pedig nagyon sokat ront majd az élvezeti értéken.
2021. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!