Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megvolt az első cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt az első cuckold élményem, de azért kettős bennem az érzés. Egyrészt soha ilyen jó nem volt a szex, másrészt bennem van a félelem, hogy túl sok ilyen leesz egy idő után. Hogyan zárjam ki a félelmeket?

Figyelt kérdés
Az én és a barátnőm legjobb barátja pakolták meg együtt a páromat, én pedig utánuk jöttem, de nekem csak kiverte.
2021. júl. 8. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlennel kellett volna.
2021. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Soha ilyen jo nem volt a szex🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Foleg h neked csak kivertr🤣🤣

Idiota...

A parodnak elhiszem h soha ijencjo nem volt

2021. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolati szinten engem is foglalkoztat a cuckold, de nézni nem lennék képes.
2021. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Arra ertettem, hogy ilyen intenziv soha sem volt az orgazmusom.
2021. júl. 8. 20:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon rá lehet kapni és baromira vigyázni kell.

Neked is meg a párodnak is.

Szerintem tartsatok nagy szüneteket, legalábbis az elején mindenképp.

2021. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod kizárni a félelmeket, ez egy (érzelmi) hullámvasút. Mostmár felültél rá, a legjobb amit tehetsz hogy elengeded magad és élvezed... Tapasztalat... 10 éve vagyok házas, 5 éve cuckold kapcsolatban élünk.
2021. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szünetet be kell iktatni. Én nagyon rákattantam. Mondjuk rendes harmasra. Nem cuckoldra. Le kellett állnom. Mert mar nem erdekelt a rendes szex
2021. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

" Az én és a barátnőm legjobb barátja pakolták meg együtt a páromat, én pedig utánuk jöttem, de nekem csak kiverte. "

Ez így hányinger az egész.

2021. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

8.as nem hányinger. Ez a lényege.

Az más kerdes hogy az ilyenek akik ezt elvezik s még ki is mondják a ferfi tarsadalom leszegyenitoi

2021. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Sztem a cuckold úgy a legizgalmasabb ha te teljesen szubmisszív vagy a barátnődnek, veled egyáltalán nem fekszik le, és erényövet hordasz. Amíg veled is szexel, vagy kiveri stb, addig folyamatosan benned lesz ez a versengés, féltékenység, frusztráció érzet. Viszont ha elfogadod a tudatot hogy neked nincs szex, úgy sokkal könnyebb alárendelődni és a cuckoldot mint személyes örömet éled meg, hiszen valaki kielégíti a barátnődet, ha te már nem teheted. Plusz ha nem vagy erényövben folyton ott van h na majd bármikor megcsalhatom én is. De erényövben garantált hogy hogy csak ő csal meg, így nincs versengés, jobban elfogadja az agyad a helyzetet.
2021. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!