Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lány elvárja,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány elvárja,hogy nyalják a popsiját?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 02:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%

Én elvárom hogy a lány nyalja a popsimat

19/F

2021. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%

Nem.



A pasik azt hiszik, hogy a popsi nyalás után majd jól beindulok az análra, de ez nem így van. Szóval jobb ha el se kezdik.

2021. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
Én nyalom-falom kérdezés, kérés nélkül. 🙂
2021. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
Annyira buta kérdés, miért várná el minden lány? Oké hogy pl a, te ismeretségi korodbe sokan elvarjak szeretik, de egyáltalán nem várja el minden lány. Lehet valaki utalja valakinek sose csináltak de lehet ha csinálod neki megszereti v nem. Ez teljesen már embereknél.
2021. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Senki sem várja el, nem is lehet elvárni. De ha megvan rá a vágy mindkettejükben, akkor miért ne.

Nekem eszembe sem jutott régen, aztán egy pasi önként megtette és rájöttem, élvezem. Azóta is szeretem, de sosem jutna eszembe "elvárni", csak ha ő is akarja.

Ahogy tőlem se várják el, hogy pl mélytorkozzak, vagy lenyeljem, de ha én is akarom, miért ne tenném meg.

2021. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
nem, csak azt hogy jól megrakják.
2021. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
8%
Ahogy látom a nők többsége élvezi, ha nyalják a seggét. De ha a férfi kérné, hogy nyalják ki az ő seggét, azt már kevés nő tenné meg.
2021. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%

#17: ezt a következtetést mégis milyen kutatás alapján sikerült levonni?:D én ugyanúgy megtenném a páromnak is természetesen, nincs ebben semmi. Nem értem miért gondolod, hogy ha én nem undorodom az ilyesmitől és élvezem, akkor miért undorodnék megtenni a másiknak? Semmi logika nincs ebben

N

2021. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18: pont így.

Nekem furi volt elsőre amikor a srác azt akarta, de hagytam, és rájöttem, élvezem. Ő nem is akart viszonzást, akkor még eszembe sem jutott. Aztán lett olyan pasim, aki szintén szerette csinálni, én kérdeztem rá, hogy ő is vágyik-e erre, és kiderült hogy igen, csak nem akarta mondani, hátha rossz néven veszem. Én is megtettem neki, nagyon szerette, én meg miért ne okozzak neki örömet...

2021. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Brekkeke brekkeke brekkeke 🐸
2021. júl. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!