Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges h ez miatt nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges h ez miatt nem akar velem szexelni még? 22l

Figyelt kérdés

Már egy ideje flörtölgetünk, és nemrég szakított a pasi a barátnőjével(1,5hónapja)

Mindig mondja h szeretne velem lenni, és h miket fog velem csinálni stb( eddig soha nem éreztem azt amit ennél a pasinál, h én is nagyon akarok vele szexelni, de ezt persze nem mutatom nagyon felé) de valahogy mindig csak mondja h eljön, de soha nem tesz lépéseket.


Lehetséges h azért mert megérintette a szakítás? Vagy csak hülyítene? De egész nap ír még a munkahelyén is..


2021. júl. 7. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "voltam-e mással" dolog afféle vészharangként kellene hogy csengjen a füledben, mi a francért féltékenykedik ha neki áll a zászló?

Én a helyébe, kivinnélek a szabadba, és a sátorban egész éjjel kefélnélek.

2021. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
11: épp ez a lényege ennek a helynek, nők sírnak, mert 100-ból 100x rosszul választanak, és ezt kell olvasni, miközben a másik 100-ból 100 megkúrná őket :D :D :D ennyi volt Európának, majd jönnek az afrikaiak szaporodni ide, hajrá
2021. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
#12-es, te nagyon primitiv vagy.
2021. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Lehet pár oka hogy miért nem. Ami a legvalószínűbb ok, annak meg nem fogsz örülni... többnyire simán csak több vasat tartanak a tűzben és szédítenek még x db másik csajt, te meg a tartalék vagy. Írogatni ugyebár nem akkora erőfeszítés mint randira elmenni.
2021. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá lesz a valami vagy sem? Neked szex kell akkor adja meg.
2021. júl. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#14

Igazad van, de ha nem érdekleném akkor írni sem írna vagy igen?


#15Már 2x rákérdeztem. Azt mondta h mindebképp velem akar lenni mert kellek neki🤷‍♀️

Ha nem kellek akkor olyan nehéz lenne azt elmondani h "bocs most van másik?"

2021. júl. 8. 08:26
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16 ne legyél ennyire naív... (írhattam volna rosszabbat is). Nem nehéz elmondani, hanem nem akarja... Ott vagy az alsó polcon, mások meg a felső polcon számára... Érted le kell hajolni, majd megteszi, ha a felső polc üres lesz.


Remélem érted hol a gond...

2021. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!