Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges h ez miatt nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges h ez miatt nem akar velem szexelni még? 22l

Figyelt kérdés

Már egy ideje flörtölgetünk, és nemrég szakított a pasi a barátnőjével(1,5hónapja)

Mindig mondja h szeretne velem lenni, és h miket fog velem csinálni stb( eddig soha nem éreztem azt amit ennél a pasinál, h én is nagyon akarok vele szexelni, de ezt persze nem mutatom nagyon felé) de valahogy mindig csak mondja h eljön, de soha nem tesz lépéseket.


Lehetséges h azért mert megérintette a szakítás? Vagy csak hülyítene? De egész nap ír még a munkahelyén is..


2021. júl. 7. 21:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
+ Múltkor már kicsit mérges voltam ra és azt mondtam mérgembe h akkor mással kezdek el ismerkedni, és mással alszom amire ő azonnal írta h de ő magának akar engem.
2021. júl. 7. 21:56
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Persze, mert most még arra maszturbál, hogy ilyeneket írkál neked többet nem mer és most ez is elég neki, hisz nem lép, hogy élőben is megtegye...
2021. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
nem mutatod felé, hogy te is akarod, akkor meg mit vársz? Nem játszmázni kéne meg egymás gondolatait kitalálgatni, hanem megmondani, hogy neked is tetszene a dolog és kész. Nem is értem... ha azt mutatod, hogy te nem akarsz vele lefeküdni még is mit vársz? istenem... gyerek vagy még.
2021. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar csukott szemmel celba loni, hulyeseg lenne. Ha szeretnel valamit, akkor celozzal ra, lehetoleg ugy, hogy le is essen neki. Ha nem esik le, akkor meg ne felj konkretan megmondani, hogy te nyitott vagy.
2021. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ, hogy mióta ismerkedtek. Ha hetek óta csak írogat de találkozni nem hajlandó akkor lehet még az előző barátnőjét szereti téged pedig csak talonban tart.

Ha találkozni találkoztak csak szexelni nem akar akkor szerintem biztos hogy az előző lány van a képben.

2021. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Csak szexre vágysz? Ha igen akkor minek bonyolítod a dolgokat? Csapj a lecsóba, ha rád ír mondd azt hogy most szabad vagy, és dobd szét a lábad. Felesleges agyalni, ha csak dugni akarsz, lépni kell és kész.
2021. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jeleztem felé többször is... A nem mutatom nagyon az azt jelenti h azt nem mutatom felé h mennyire akarom vele a szexet..

Megbeszéltük h csak szeretők leszünk.. Magától mondta el h a szakítás óta senkivel sem volt még.

Rákérdezni nyílván nem merek h pontosan ez lehete-e az oka?!

2021. júl. 7. 22:11
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
vele akarsz lenni de pont csak ígérget :D ismét egy tökéletes női választás, GRATULÁLOK, légyszi majd 1 hónap-1 év múlva is írd le mi lett veletek, úgy az igazi, ez így csak humornak jó, ha majd sírtok 40 évesen hogy nem kelletek senkinek
2021. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#5

Pár hónapba beszélünk 1x már randiztunk is, ott azt mondta h szexelni akar velem.. Azóta meg mindig beszélünk.

Ha nem írok neki pár napig akkor rám ír, és megkérdezi h voltam-e mással..

Ezért nem értem h féltékenykedik is, de nem is lép.

Lehet hagynom kellene

2021. júl. 7. 22:13
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetsz 22 évesen ilyen gyerekes? Csak ezt nem értem.

Hagyd a fenébe a pasit, ha nem akar megdugni. Ennyire egyszerű

2021. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!