Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a nőről, aki a pasi/ párja kedvéért mindent megcsinál a szexben, még akkor is, ha az neki nem jó? ( anál, többszöri hármas stb).

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 15:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
Egyet értek a 7-es válaszolóval. Társfüggő, és fél hogyha nem vállal be mindent akkor ott hagyják
2021. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
Azt hogy tökéletes szexpartner
2021. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12: kicsit önzőn gondolkodsz, nem?
2021. júl. 7. 17:44
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy engedi magát kihasználni és szeret szenvedni egy kapcsolatban. Valószínűleg nagyon fiatal még és kevés kapcsolata volt, ezért adja fel magát ilyen könnyen, ill. túlságosan és egyoldalúan ragaszkodik a másikhoz és fél hogy emiatt elhagyják. Annál nem sok nagyobb bűn van egy kapcsolatban mint hogy valaki szerepet játszik a másiknak és nem meri felvállalni önmagát, egy olyan ember benyomását kelti aki távolról sem az mint ahogy azt láttatja. Ez átverés. Nem csak szexben, bármiben. De félreértés ne essék, ez se teljesen fekete és fehér téma.. ha nem okoz az illetőnél ez nagy áldozatot, szenvedést, és szívesen megteszi ezt a másikért kölcsönös alapon, akkor úgy teljesen oké.
2021. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

Azért várjunk egy pillanatra. Ha szubmisszív hajlamú a hölgy, akkor ezzel nincs baj, bizony a subnak olyasmiket is be kell vállalnia az ura kedvéért amit ő esetleg nem szeret, hiszen szolgálnia kell. Persze egy ilyen kapcsolatban tisztába kell tenni a határokat, hogy ezzel együtt is mi az amit bevállal az ura kedvéért, mi az amit már nem.

Ha viszont nem sub, akkor igaza van az előttem szólóknak, és egyszerűen megalázza magát, hagyja hogy kihasználják, és a "férfi" is egy mocsok szemét alak, hogy ezt meg is teszi.

Ennyiből nekem nem jött le pontosan, hogy melyik verzióról van szó.

Ha az első, akkor elvileg (a szex bizonyos részein kívül) egyébként ez egy remekül működő kapcsolat.

De ha amúgy a szexen kívül is így bánik a pasi a nővel, ha a nő sosem boldog, nem rendes vele stb, akkor szakítani kell.

2021. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, én is megteszek pár olyan dolgok a kedvéért amit én nem élvezek, de ő igen, de azért nem BÁRMIT. Engedek neki dolgokat, mert szeretek örömet szerezni neki, de vannak határok. Ha most kitalálná hogy bedob a közösbe a haverjaival, vagy egyéb perverz dolgok, biztos nemet mondanék, de nyilván van ami belefér.
2021. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Hat ha allandoan ez van akkor labtorlonek tartom, plane ha a 3asba akar csak egyszer is belemegy.

Nem lenne az az Isten hogy az en szemem elott a ferjem mas nohoz nyul. Es sose kene olyan aki elnezne azt hogy mas ferfi nyul enhozzam.🤢

De az hogy egy no kepes megtenni dolgokat a parja kedveert. Hat olyan egy jo feleseg szerintem..🥰

2021. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
35%
az, hogy követi a divatot
2021. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%
Nekem pasiként szerethető a hármas-négyes-párcsere-swinger, de ha a nő nem élvezi, csak megcsinálná leállítom.
2021. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

En voltam ilyen helyzetben tinikent. A 7-es valaszolo esete voltam, csak nalunk apam latastol vakulasig dolgozott, anyam egy kontrollmanias narci, apam volt az alarendelodo fel inkabb. Igazabol mar el sem tudtak egymast viselni otthon, apam meg is csalta anyamat. En meg ketsegbeesesemben egy zavarodott, szetesett lelkuletu tinedzser lany lettem es hagytam magam kihasznalni a pasiknak, mert ettol azt ereztem megis csak vagyok valaki. Olyan szegyenfolt ez az idoszak az eletemben, amit soha nem fogok tudni elfelejteni. A velemenyem errol a regi onmagamrol az, hogy buta, torodesre vagyo naiv kislany!

Szerencsere azota rendbeszedtem magam es soha, soha tobbe nem tettem meg semmit, amit nem akartam es ez igy is marad.

Egyebkent ha ismerosrol van szo, csak szolok, hogy ameddig nem kerul ki az elnyomo szemely hatalma alol, addig nem fog ontudatra ebredni.

2021. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!