Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen munkahelyi szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen munkahelyi szexben volt már részetek? Meséljetek történeteket, kort és a nemeteket írjátok!

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

minden munkahelyen van szex, ez így elég általános kérdés...

Ha szextörténeteket akarsz olvasgatni, recskázás mellé, arra nem ez a megfelelő platform.

2021. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én gyorsétteremben dolgoztam évekkel ezelőtt. Tetszettünk egymásnak az egyik kollégámmal, és munka végén az öltözőben csak ketten voltunk. csak annyi történt, hogy amikor levettem a felsőmet, ő a szájába vette a melleimet, és kényeztette. Aztán amúgy összejöttünk, ma már házasok vagyunk, és már nem dolgozunk ott természetesen. :) L 28 és F 33
2021. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
A főnökkel szexelek kezdettől. Sőt igazából így is keresett magának asszisztenst, már az interjún le kellett cumiznom. Valszeg tetszett neki mert én kaptam az állást és még jó is fizet!
2021. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Meló után vittem fel csajokat az irodába. Nagyon menő volt a kis csitriknek, hogy irodában dughatnak, lelkesek voltak nagyon.

Olyan is volt, hogy kolléganővel dugtam, de azt soha nem a melóhelyen.

2021. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Most jönnek a kitalált sztorik...
2021. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

légyszi azért a 3asnál kicsit jobban erőltesse màr meg magát, aki kamut ír 😂


ugyan nem munkatárssal, hanem a barátommal történt meg, hogy éjszakàztam amikor telefonos ügyfélszolgálaton dolgoztam és alig páran voltunk benn és behozott nekem vacsorát a barátom, aminek az lett a vége, hogy a mosdóban lepippantottam

2021. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
lemaradt, 22/N voltam
2021. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Mire vártál? Hogy majd részletesen leírok egy alkalmat, hogy közben recskázhass? Munkahelyi szex volt a kérdés, leírtam, hogy ez nálam kb a munkakör része, a főnök az első két percben elmondta az interjún is, ennek tudatában maradtam ott tovább beszélgetni. Meg az egyebekre. Azóta is rendszeres az orális és mindenféle szex szinte minden elképzelhető helyzetben és helyszínen. Aki nem hisze, leszarom.

3 voltam

2021. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Az enyém nem nagy szám. Diákként egy helyen dolgoztam az akkori csajommal. Mivel tele volt az üzem papírhengerekkel és magas hullámpapír rakatokkal, könnyen el lehetett bújni, vagy az öltözőben megoldani, amikor alig lézengett a munkahelyen valaki. Néhányszor kielégítettük egymást szájjal, más dolog nem történt. Amikor szétmentünk és lett barátja, akkor még néhányszor megtörtént.

De az enyémhez hasonló dolgok sok munkahelyen megtörténnek, szóval az én esetem még csak nem is egyedi.

2021. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem majdnem mindenkinek van oràlis szex a munkahelyén.

De többnyire csak szopnak xdxdx

2021. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!