Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Mennyire ciki/gusztust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wannabeapro kérdése:

Lányok. Mennyire ciki/gusztustalan ha meglátnátok, hogy egy random ismeretlen srácnak merevedése van?

Figyelt kérdés
Egy lány ült le velem szemben a buszon akivel többször összenéztünk. Valamiért annyira zavarba jöttem, hogy merevedésem lett.. Szerencsére nálam volt a hátizsákom így mikor felálltam az ülésből el tudtam takarni magam. De felmerült bennem a kérdés, hogy mi lett volna ha meglátja?
2021. júl. 4. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10# Senki nem gondolja hogy szégyen max az éretlenek,de akkor már mi is felhozhatnánk hogy egy pulcsiba és egy hosszu farmerbe utannam kiabalnak:)
2021. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

10es. Én kellemetlenül éreztem magam a helyzetben. De a válaszokból ítélve felesleges ezen túlzottan szégyenkezni.

Az összehasonlítás meg szerintem nem túl jó.. Igaz, sokszor totál indokolatlanul történik. De a merevedés azért több dolgot jelezhet, ilyenkor nem csak a nemi szerv lesz "látható". Hanem az is, hogy felfokozott állapotba került az illető. Ami adott helyzetben kellemetlen tud lenni.

2021. júl. 4. 19:04
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12es

Nem feltétlen. Nekem pl gyakran van spontán merevedésem, nem tudom pontosan miért. És tudok mellette ugyanúgy viselkedni, nem érzek késztetést, hogy az első csajt megdugjam a buszon. 10es voltam.

2021. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ezt írtam én is. Hogy sokszor totál indokolatlanul történik.
2021. júl. 4. 19:14
 15/16 anonim ***** válasza:
10 te balfax most írták le hogy nem gáz állj le
2021. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
#10. Ezt a két szót eddig itt senki sem mondta, te vagy az első!
2021. júl. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!