Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy veszteség az ha tiniként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy veszteség az ha tiniként nem voltam szerelmes meg nem szexeltem?

Figyelt kérdés

Mindig úgy érzem hogy a lányok nem nekem valóak, én kevés vagyok hozzájuk. Fiatal koromban is ezt éreztem pedig milyen jó lett volna egy lány. Bánom hogy nekem eddig egy lány sem volt az életemben. Ha tiniként lett volna biztos másabb lennék a nőknél. Több önbizalmam lenne.

Visszahúzódó vagyok meg voltam is mindig.


2021. júl. 4. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Nem maradtál le semmiről, ne aggódj!
2021. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Nem, sőt. Sokan túl korán kezdik és hozzászoknak, hogy mindig van valaki mellettük, aki szereti őket. Megszokják, hogy ez normális helyzet. Ugyanakkor nem tanulják meg magukat szeretni, amiből később sok probléma keletkezik.

Viszont, most, hogy már nem vagy tini, ideje lépni. Emberek közé kell járnod, haverkodni, barátkozni. Megtanulni társalogni, szocializálódni. A visszahúzódó énedet így tudod csak levetkőzni és ugyanakkor ez egyenes út a párkapcsolathoz is.

2021. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért járj nyitott szemmel, mert ha lesz olyan nő/lány akinek a tekintetéből látod, hogy bejössz neki akkor ne habozz kapcsolatot teremteni vele!
2021. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te kicsit hülye vagy! Nem írtad le a korod sem. Valószínűleg fiú vagy. De én inkább ártányra tippelnék. A csajozás nem picsogásből, és önsajnálatból áll. Odamész, elküld a fenébe, odamész a 100.-hoz is és lesz aki nem küld el. Ennyi! Közben ragad rád némi stílus. Ha nem vagy tényleg hülye! :)
2021. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!