Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, asszonyok ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, asszonyok ha az aktus közben orgazmusotok van, de a fiúnak még nem és a szex még mindig megy tovább, olyankor mit érezték. Nem kellemetlen vagy fura?

Figyelt kérdés
Válaszolhatnak fiúk is, akik már beszélgettek erről a szerelmével.
2021. júl. 4. 07:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A párom tőlem azt kérdezte, hogy az orgazmus után bennem nem csökken-e nagyon vissza a vágy, mert ő a korábbi kapcsolataiban ezt tapasztalta…

Mondtam neki, hogy egyáltalán nem. Akkor is élvezem, nem fáj, nem kellemetlen.

2021. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen erre lettem volna kíváncsi csak nem vagyok nagyon művelt, nehéz megfogalmaznom a mondanivalóm.
2021. júl. 4. 10:27
 13/15 A kérdező kommentje:
Az is tény hogy kicsit más mint a többi partnerem. Szerencsére egyre többször sikerül egyszerre elélveznunk. Akkor meg magához szorít, átkarol még a lábaival is és nem enged el. Ez jó érzés nagyon. Korábban ezt senkinél nem tapasztaltam. Amúgy vele a legjobb a szex eddig, pedig külsőre nem is vonzott eleinte.
2021. júl. 4. 10:32
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nehezen hiszem el, hogy minden klappol mindig."


Hát, pedig még ez is elő szokott fordulni, bármilyen hihetetlen :)


A kérdésedből ítélve az a típusú férfi vagy, aki nagyon odafigyel a partnerére. És ez így általában elég is szokott lenni a "minden klappol"-hoz.

2021. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Figyelek is rá igen, de nincs annál jobb érzés mikor látom a partneremen hogy igazán jó neki. A totális kielégülés látványa az arcán leírhatat érzést nyújt.
2021. júl. 4. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!