Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, asszonyok ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, asszonyok ha az aktus közben orgazmusotok van, de a fiúnak még nem és a szex még mindig megy tovább, olyankor mit érezték. Nem kellemetlen vagy fura?

Figyelt kérdés
Válaszolhatnak fiúk is, akik már beszélgettek erről a szerelmével.
2021. júl. 4. 07:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
A nehezebben nedvesedő Hölgyeket elnyalom mielőtt bedugásra kerülne sor. És amikor szól, akkor mehet tovább a szex! A kommunikáció minden jónak, az alapja lehetne!
2021. júl. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Nem értetted meg a kérdésem
2021. júl. 4. 07:25
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem kellemetlen,bár olyan,mintha a barátom a határaimat feszegetné.Ha folytatja,rövidesen újra elélvezek (nekem mindig az első orgazmus jön nehezebben,aztán utána sorra jönnek).
2021. júl. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek csak egy orgazmusa van. Lehet, hogy van utána is csak nem veszem észre? Nem beszéltem vele erről, friss a kapcsolat és a szexualitás is az nekem.
2021. júl. 4. 07:33
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem észrevennéd,ha több lenne.

Nem minden lány tud sorozatban élvezni,egyesek túl érzékenyek lesznek orgazmus után.

2021. júl. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem zavar ha orgazmus után még megy a szex? Vagy miben nyilvánul meg ez az túlérzékenység?
2021. júl. 4. 07:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szól,akkor nem zavarja:D
2021. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Attól félek csak azért nem szól, mert azt szeretné nekem is jó legyen. De úgy meg nem akarom ha esetleg neki ez már nem olyan csodálatos érzés. Tudom ezt vele kellene megbeszélni de ő már sok fiúval volt én meg nem, és nem akarok szerencsétlennek tűnni.
2021. júl. 4. 07:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tűnsz szerencsétlennek,ha ezt megkérdezed tőle.Sőt,én a helyében értékelném,hogy így odafigyelsz rám.
2021. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kérdezgettem még az elején közben, mert már akkor gyanús volt, hogy nem szól semmiért. Mindig csak annyit mond, hogy nagyon jó minden, szól ha valamit rosszul csinálok. Nehezen hiszem el, hogy minden klappol mindig.
2021. júl. 4. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!