Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,angoltudás fontos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,angoltudás fontos?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem
2021. júl. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Mai vilagban sztem alap. 27
2021. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szex közben csak angolul vagyok hajlandó kommunikálni
2021. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Rendkívül. Nem mindegy általában milyen nyelven nyögdécsel a másik!
2021. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem fontos, de az életben igen
2021. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem, a szexben a francia az alapnyelv.
2021. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez miért ebben a kategóriában van?
2021. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én oroszul is tudok, vodkát inni
2021. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Húúú, de hülye vagy kérdező! Amennyiben jó helyre tetted fel a kérdésedet, a francia a fontos. Inkább maszturbálj!
2021. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk nem ragaszkodok feltétlenül konkrétan az angolhoz, és nem kötöm felsőfokú nyelvvizsgához hogy szóba álljak valakivel.


Viszont nálam speciel fontos, hogy egy pasi beszéljen idegen nyelveket, egyrészt mert fene kiábrándítónak tartom, ha valaki úgy olvas fel/mond ki egy idegen szót mint a nagypapám.

Másrészt, ha mondjuk van egy srác, aki teljesen a magyar nyelv határain belülre van "korlátozva", akkor a kettőnk élete és világa között túl nagy a különbség, hogy bármit is kezdeni tudjunk egymással.

Harmadrészt, tervezek mielőbb külföldre költözni véglegesen, így ha összejönnék egy sráccal, aki csak magyarul tud, annak a kapcsolatnak sanszosan nem lenne sok értelme/hosszú élete.

2021. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!