Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak 30-40 év között! Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30-40 év között! Mi az ami legjobban beindít szex közben vagy amit kiszeretnétek próbálni? Szeretnék egy kis újdonságot csempészni, de a páromat hiába kérdezem, mindig csak azt mondja lepjem meg. 31/N

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 14:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Általában a forgatókönyv ugyanaz, végigpuszilgatom, csókolgatom, szájjal kényeztetem, majd én vagyok felül...
2021. júl. 2. 14:20
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Szomorú h nem szorult beléd semmi kreativitás.
2021. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!
2021. júl. 2. 14:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Általában a forgatókönyv ugyanaz, végigpuszilgatom, csókolgatom, szájjal kényeztetem, majd én vagyok felül..."


És ő mindeközben mit csinál? Mert arról nem esett szó.

2021. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Engem mondjuk az indít be, ha én csinálom ugyanezt, amit leírtál. Csókolgatom, kényeztetem, aztán először én vagyok felül, majd csere. F
2021. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerepjátékok, hosszabb előjáték (akár szavakkal és tettekkel is). Masszázs, közös filmezés, játékszerek, egymás fantáziáinak kibeszélése.
2021. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szexi ruha feldobhatná a dolgot egy kis szerepjátékkal (pl. Beöltözöl takaritónőnek és el kezdesz előtte takarítani, diáklánynak stb.)


Húzd fel az agyát, kezdj el előtte maszturbálni, ne engedd hogy rád másszon, hanem nyomd le a fejét hogy most csak ő csinálja neked, irányítsd egy kicsit, majd amikor eléggé felhúzott pucsíts be neki és csináljátok kutyában.


Ilyenekben gondolkozz

2021. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Újabb pózok és helyszínek, ne csak mindig az ágyban. Legutóbb az erkélyen támaszkodott, nézelődött miközben én nyaltam. Izgi volt.

Szerintem rábeszélem majd hogy szexeljünk valahol a szbadban is.

2021. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

4-nek

Ő közben hanyatt fekszik, simogat, markolász, mindig mondja hogy mennyire jó neki, meg látszik is rajta, de azért én mégis úgy vagyok vele, hogy kilehetne hozni többet is, meg nem akarom, hogy megunja.

2021. júl. 2. 14:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Guggolj az arca fölé, simogasd az orrát, száját a nedves ajkaiddal.
2021. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!