Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex mániás nő csak városi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex mániás nő csak városi legenda nincs is?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Volt olyan pasim aki azt mondta, hogy szexmániás vagyok de olyan is volt akinek kevés volt amit bírtam. Pedig ugyan annyi volt a szex. Mindenkinek más a szexmániás. :)
2021. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Te hülye vagy.... A nők nem bírják ki fax nélkül 1 napig se
2021. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy napi 1 szex.

Napi 4 menet minimum orál nélkül

2021. júl. 2. 08:30
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Az egyik barátomnak ilyen párja van már egy ideje.

Egy ideig viszonylag jól el lehet mellette lenni de mostanra a srác kb olyan mint egy zombi. 2 műszakban dolgozik, ha reggelre megy akkor sokszor óvatosan kel föl hogy ne ébredjen fel a párja mert akkor szex lesz vagy veszekedés amiért nincs szex. Egy normális hétvégén, amikor nem dolgoznak, akkor az a program, hogy reggel mosdó majd szex, utána kis pihi reggeli, majd megint szex, aztán bevásárlás, ebédkészítés, szex, utána kaja pihi kis séta vagy valami, aztán szex, koraeste valami közös progi meg vacsi aztán szex.

Amikor közösen voltunk nyaralni akkor a szex helyett a csaj mindig azt mondta hogy menne kicsit aludni, a srác az egy hét végén már ülve elaludt...

Szóval van ilyen, és a csaj alapból ha nem ismered akkor egy nagyon visszahúzódó tipikus kis szürke egérke.

2021. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt ilyen s pont az volt mint a felettem író mondta..Eleinte álom, a végén rémálom..Az életet is kiszopta a farkamból..
2021. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Én miért nem fogtam ki sose ilyen nőt 😒 Pedig én bírnám a tempót
2021. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
6-os,én is azt hittem de hidd el amikor egy menet 2 óra s ezt utana 30percenként kéri s éjszaka is akkor a végen napi 2 óra alvással nem tudsz dolgozni sem..Nekem egyetem mellett volt,de kialvatlanabb voltam mint vizsgaidőszakban..
2021. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
4# vagyok, az ismerősöm is azt mondja hogy pont fordítva van, azért várja hogy megjöjjön a párjának mert akkor van 4-5 nap amikor ki tudja magát pihenni. Az első fél évet nagyon élvezte, utána kicsit sok volt neki most meg már azért keresi hétvégékre legalább a közös baráti programokat (pl túrázás, kirándulás, városnézés, közös bográcsozás...) mert olyankor nem kell 4-5-6 alkalommal szexelnie, csak a délelőtti menetek meg az alvás előtti, persze volt amikor így is félrevonultak, de hát na nem lehet nemet mondani...
2021. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lazy Lover ***** válasza:
6 ne hidd hogy az olyan jó a volt csajom non stop sexelni akart még akkor is amikor még volt neki haverom csaja is sex mániás múltkor mentek kocsival képes volt a csaj mondani neki hogy álljanak meg egy erdős résznél mert szopni akar...
2021. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bár nem saját tapasztalat, de én is megerősítem a fentebb leírtakat (egy jó barátom alapján, aki nagy csődör alapvetően az ágyban), hogy egy a szexmánia nem hiába "betegség". Olyan energiákat emészt fel mind a két félben, hogy az egészségtelen...

Egy kialakuló kapcsolatban jó lehet, de egy rendes kapcsolatban már nem normális ha az ember kialvatlan, fáradt, sápadt... nincs idő rendesen kirándulni, családi, baráti programokra menni mert nicns rá életkedv és energia...

2021. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!