Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lucky bastard történetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lucky bastard történetek? Amikor nem várt szex pottyant az öledbe?

Figyelt kérdés
Szerencsés flótás voltál és igazán nem tettél érte semmit hogy puncit vagy farkat kapjál egy kellemes élményhez.. hány évesen?

2021. júl. 1. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
18
2021. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
En az egyetemen ultem epp elegge feltuzelt hangulatban, amikor egy random srac tinderen irt, hogy nincs e kedvem szexelni a kozeli konyvtarban. Igent mondtam es jo nagyot szexeltunk a konyvtar mosdojaban. Utana mki feltoltodve folytatta a tanulast. :D
2021. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huhh 2-es télleg izgalmas. Látom kapható vagy spontánra :. D
2021. júl. 2. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen rám mászott egy 16 éves lány. Tényleg nem akartam semmit. Jól érezte magát, ez tetszett nekem. A Tisza mellett, egy kempingben történt. Még aznap este beverte a pofám a két bátyja... De szerintem megérte. Jó emlékként tekintek vissza rá, hiába volt elkenve az arcom.
2021. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!