Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim, mesélnétek személyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, mesélnétek személyes történeteket, élményeket nagy péniszű srácokról?

Figyelt kérdés

Akad itt olyan lány aki tudna mesélni a saját élményeiről, esetleg teljes történeteket amik nagy farkú fiúkkal estek meg?


Szóval megismertetek egy srácot és kiderült hatalmas az intim mérete, hogyan tovább? A véleményekre, élményekre, méretekre akár teljes történetekre lennék kiváncsi. Akár privátban is.


Köszi a válaszokat!



2021. ápr. 27. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Nekem még nem volt dolgom ilyen sráccal
2021. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Akkora volt neki, hogy egyszer megbotlottam a farkában, majdnem kitörtem a nyakam. Elkerülöm inkább az ilyet.
2021. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy nagy farkú srác.

Ez a nagy farkú srác elment egy házibuliba, ahol találkozott velem.

Szóval megismertem egy srácot és kiderült hatalmas az intim mérete (nem tudom, neked mi számít annak, nekem hatalmas volt, hosszú és vastag). Hogyhogy hogyan tovább? Szexeltünk. Majd megint és megint. Jó volt.

Feleségül mentem hozzá és szültem neki gyereket. Még mindig nagy neki, nem kopott el.


Itt a vége, fuss el véle.

2021. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Előtte mekkorával volt dolgod? Milyen érzés volt először magadban érezni?
2021. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első reakcióm az volt, hogy ezt tutira nem fogod belém tenni. Azóta is együtt vagyunk. :D
2021. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Áóáaú, te jó Isten!! Atyaúristen!! Mééég jajj jajja áááá
2021. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy először tartottam tőle, hogy fájni fog és nem fog sikerülni. Ezt el is mondtam. Sokáig izgatott és az elején óvatosak voltunk. Megérte, mert hatalmasakat élveztünk mindketten.
2021. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Megláttam és akkor tudtam mar, hogy baj lesz. A normal méretekkel is megszenvedtem sokszor.

Nem fért be.

Megoldottuk mashogy.

2021. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%

A megismerkedés után eljött az idő amikor már meg is érintettük egymást. Addig normál méretű pasikkal volt nemi kapcsolatom. Addig valahogyan mindig vágytam egy nagyobb méretű pasira. Amikor először megérintettem merev állapotban nagyon vegyes érzelmek kerítettek hatalmukba. Egyrészt örültem neki, hogy előbb-utóbb belém fog hatolni ezzel a nagy méretével de ugyanakkor aggódtam is. Pár hétig csak kézzel elégítettük ki egymást majd rávettem magamat, hogy próbáljuk meg. Alaposan megterveztünk mindent, hosszú előjátékkal és síkosítóval. Eleinte úgy tűnt, hogy nem fog sikerülni, nagyon szétfeszített és őszintén szólva fájt is. A párom viszont ragaszkodott hozzá és tovább izgatott amig sikerült behatoljon. Kértem, hogy ne hatoljon be teljesen. Ezt az elején betartotta és lassan mozgott bennem. Egyszer csak egy hatalmas orgazmusom lett. A gond ott kezdődött, hogy a végén teljesen belém hatolt ami viszont már nagyon kellemetlen volt. Kértem, hogy hagyja abban de nem érdekelte, a teljes méretével belém hatolt.

Napokig érzékeny volt a nemi szervem. Több hétig nem volt szex, aztán ismét megpróbáltuk. Akkor viszont simán ment minden és hatalmas orgazmusom volt. Azóta eltelt egy év és rendszeresen szeretkezünk de az előjátékra és a síkosítóra most is figyelnünk kell.

2021. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Imádom 😊
2021. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!